مرد تهرانی خانه اش اسلحه خانه جنگی بود / راز این مرد چیست؟

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف 4 قبضه سلاح شکاری ، 6 قبضه سلاح سرد و همچنین یک هزار و 660 عدد فشنگ جنگی و شکاری در غرب تهران خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار " علی ذوالقدری" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یکی از فروشندگان سلاح و مهمات غیر مجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی افزود: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی "شهران"، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم بررسی از داخل مخفیگاهش اخذ شد.

پاتک پلیس به مخفیگاه اسلحه خانه مرد تهرانی

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: در این عملیات 4 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و 6 قبضه سلاح سرد کشف و و همچنین یک هزار و 660 عدد گلوله مربوط به سلاح جنگی و شکاری کشف شد .

سردار ذوالقدری با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، خاطر نشان کرد: از آنجا که وجود سلاح غیر مجاز بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، نیروی انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با قاچاقچیان سلاح و مهمات برخورد خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟