پاتک پلیس به 5 پاتوق مجرمان تهرانی

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از پلمب 2 سفره خانه سنتی در مرکز و غرب تهران خبر داد و گفت: با دستور مقام قضائی متصدیان این سفره خانه ها بازداشت و به دادسرا معرفی شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ‌ "نادر مرادی" در توضیح این خبر، بیان داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی، روز گذشته تیم هایی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری ها، سوم اردیبهشت ماه از تعدادی سفره خانه های سنتی و قهوه خانه های سطح شهر تهران بازدید صورت گرفت.

پاتوق مجرمان تهرانی تعطیل شد

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بیان داشت: در این طرح نظارتی، مأموران پنج واحد سفره خانه در حوالی خیابان های "پاسداران" و "ستارخان"، "خانی اباد" و "کن تهران" مشکوک شدند و در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدیان هر پنج سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل‌ های بهداشتی ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای هنجارشکن کرده اند که با اخذ دستور قضائی هر پنج واحد صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی و غیر اخلاقی پلمب شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه5 متصدی این سفره خانه ها برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع و آغاز موج چهارم ویروس منحوس کرونا حفاظت از سلامتی شهروندان از اولویت های اصلی پلیس بوده و از شهروندان تقاضا دارم تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟