قتل مرد ژولیده با نخ جعبه شیرینی / دقایقی پیش در تهران رخ داد

بوی تعفن جسد مرد تنها در خانه قدیمی راز یک جنایت را در شرق تهران فاش کرد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، صبح امروز ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس همسایه های یک خانه قدیمی از بوی متعفنی که از این خانه پخش می شد اعلام شکایت کردند و تیمی از ماموران برای تحقیقات به محل اعزام شدند.

پیدا شدن جسد مرد ژولیده در خانه قدیمی

ماموران با حضور در محل ازهمسایه ها شنیدند که در این خانه مردی تنها زندگی می کند که چند روزی است از او خبری نیست و از خانه اش بوی تعفن پخش می شود.

ماموران با هماهنگی مقام قضایی وارد خانه شدند و در زیر زمین ساختمان با جسد مرد تنها که دستانش از پشت و با نخ جعبه شیرینی بسته شده بود روبرو شدند.

بررسی ها نشان از آن داشت که مرد تنها که ظاهری ژولیده و شبیه به گداهای خیابانی دارد با نخ جعبه شیرینی که دور گردنش بسته شده بود به قتل رسیده است.

همین کافی بود تا بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات میدانی همراه با تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت برای بررسی های فنی در محل حاضر شوند.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که خواهر و برادرش نیز در شهرستان زندگی می کنند و تیم تشخیص هویت در بررسی ها اعلام کردند که 10 روز از مرگ مرد 74 ساله می گذرد.

.فرضیه پلیسی در این پرونده مبنی بر این است که مرد 74 ساله که یک متکدی پولدار است به خاطر اختلاف مالی به قتل رسیده است و احتمال سرقت نیز از خانه وی وجود دارد.

بنا بر این گزارش ، بازپرس صادقی در این مرحله دستور داد تا تحقیقات در خصوص سرقت خانه مرد تنها صورت آغاز شود و تجسس ها برای دستگیری عامل این قتل در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟