دارو های لاغری عطاری یک تهرانی را کشت

به گزارش رکنا، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی از دستگیری متصدی واحد صنفی عطاری به علت تجویز داروهای غیرمجاز که موجب فوت یکی از شهروندان شده بود، خبر داد.

 سرهنگ "نادر مرادی" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: پرونده ای مبنی بر تخلف متصدی یک واحد صنفی عطاری در محدوده "کیانشهر" به معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، متصدی واحد صنفی با تجویز دارو های لاغری تقلبی و غیرمجاز موجب مرگ یکی از شهروندان شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران عنوان کرد: هویت متصدی و نشانی واحد صنفی شناسایی و با اخذ دستور قضائی تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس، روز گذشته بیست و سوم فروردین ماه به نشانی متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیرکنند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه واحد صنفی عطاری متخلف با دستور قضائی پلمب شد، افزود: متهم پس از انتقال به معاونت نظارت بر اماکن این پلیس به جرم ارتکابی اعتراف و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضائی روانه دادسرا شد.

سرهنگ مرادی در پایان از شهروندان خواست: از مصرف دارو به طور خودسرانه و تهیه آن از افراد غیر متخصص به شدت خودداری کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟