مرگ مرد تهرانی که با خانم همکار به گردش رفته بود! + جزییات

دختر و پسر جوان که برای تفریح به دارآباد رفته بودند در حادثه مرگباری به آبشار سقوط کردند.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 5 عصر پنج شنبه 19 فروردین 1400 ماموران پلیس کوهستان دارآباد در جریان سقوط مرگبار زن و مرد جوانی به داخل دره و آبشار قرار گرفتند و همین کافی بود تا تیم های امدادی و پلیس برای بررسی موضوع در محل حاضر شوند.

مرگ مرد جوان در سقوط از کوه

ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که زن 32 ساله و مرد 30 ساله ای از بالای صخره ای به پایین و داخل آبشار سقوط کرده اند که زن جوان در این حادثه مصدوم و مرد جوان به کام مرگ فرو رفته است.

ماموران در تحقیقات پلیسی به سراغ زن جوان رفته و وی گفت: من و مرد جوان در یک شرکت خصوصی همکار هستیم و امروز برای تفریح و کوهنوردی به دارآباد آمدیم و هر دو روی یک صخره نشسته بودیم که ناگهان یک سنگ از بالا به پایین افتاد و ما را به پایین دره و آبشار پرتاب کرد و هر دو به داخل آبشار افتادیم که فکر کنم همکارم با سر به سنگ برخورد کرد.

خانواده ای که در گردنه چشمه فلک درآباد شاهد سقوط مرگبار زن و مرد جوان بودند از سوی ماموران هدف تحقیق قرار گرفتند که این خانواده ادعا کردند که ما تنها شاهد سقوط آنها بودیم و مشاهده نکردیم که سنگی به آنها برخورد کرده باشد.

بنا بر این گزارش، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد مرد جوان به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات تکمیلی در خصوص علت مرگ مرموز این مرد در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟