فیلم های بدون لباس دختر زنجانی در شهر پخش شد

آبروی دختر زنجانی با فیلم های بدون لباس در شهر رفت و مرد مزاحم دستگیر شد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتا استان زنجان از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام خبر داد و گفت: کسانی که از طریق اینستاگرام موجباب سلب آرامش و آسایس افراد را فراهم کنند، در سریع ترین زمان شناسایی و تحویل دستگاه عدالت خواهند شد.

سرهنگ محمدعلی آدینه‌لو، رئیس پلیس فتا زنجان در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر فخاشی و تهدید به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی از سوی شخص یا اشخاص ناشناس،مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

هتک حیثیت در زنجان / آبروی دختر رفت

وی ادامه داد : با اقدامات فنی، شیوه و شگرد‌های خاص پلیسی متهم به هویت معلوم در استان زنجان مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی قضایی‌ دستگیر و به همراه ابزارهای جرم کشف شده ، وی به پلیس فتا جهت تحقیقات تکمیلی انتقال داده شد.

این مقام انتظامی افزود :متهم در تحقیقات اولیه منکر بزه ارتکابی خود شد ، ولی پس از رویارویی با مستندات، ضمن اقرار ، گفت قبلا خواستگار شاکی پرونده بوده و به دلیل شنیدن جواب منفی و قصد ازدواج با شخص دیگر، به قصد انتقام جویی اقدام به این عمل مجرمانه نموده است.

جواب منفی شاکیه به خواستگار منجر به هتک حیثیت شد

سرهنگ آدینه‌لو با اشاره به اینکه برخی اختلافات از طریق گفت وگو قابل حل و فصل است ، تاکید کرد: فضای مجازی محل مناسبی برای انتقام گیری نیست و برابر قانون هرگونه توهین ، تهدید و انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی دیگران جرم محسوب شده و مجازات‌های قانونی برای فرد خاطی به دنبال دارد.

این مقام مسئول توصیه کرد: کاربران برای حفظ حریم خصوصی خود هرگز اطلاعات، عکس و فیلم‌های شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و از اشتراک‌گذاری اطلاعات، تصاویر شخصی و خانوادگی در شبکه‌‌های اجتماعی خودداری کنند.

رئیس پلیس فتا زنجان با بیان اینکه کارشناسان پلیس فتا به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان می‌باشد، اظهار داشت : کاربران در صورت مواجهه با موارد مشکوک، موضوع را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرس: www.cyberpolice.ir گزارش کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟