نقشه تیغ زدن مردم  با انتقال خط تلفن همراه در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" در تشریح خبر گفت: در اواخر دیماه سال گذشته یک فقره پرونده جعل و کلاهبرداری به دادخواهی خانمی از دادسرای ناحیه 14 محلاتی تهران جهت رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم ارجاع شد.

سرهنگ کنجوریان افزود: محتویات پرونده حاکی از آن بود که یک خط سیم کارت که در مالکیت همسر مرحوم شاکیه بوده است و جز ماترک وی بوده بدون اطلاع و اذن وی به شخص دیگری انتقال یافته است.

کلاهبرداری حرفه ای  با انتقال خط تلفن همراه

وی افزود: با آغاز تحقیقات اولیه، کارآگاهان محل انتقال خط مذکور که یک دفتر امور مشترکین در محدوده شرق تهران بود را شناسایی کردن که با احضار مالک دفتر وی اظهار داشت: شخصی به هویت جمال با در دست داشتن یک برگ سند وکالتنامه از مالک اعلام داشت قصد انتقال خط تلفن همراه را بنام خود دارد لذا ماهم با توجه روئیت وکالتنامه اقدام به انتقال سیم کارت بنام وی کردیم.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه تصریح کرد: با مشخص شدن این موضوع اقدامات برای دستگیری جمال انجام شد و وی در مخفیگاه اش دستگیر و به انتقال سیم کارت بنام خود معترف شد و اظهار داشت؛ وکالتنامه را شخص به هویت ساسان جعل کرده است که بررسی های اولیه محرز شد ساسان در زمینه جعل دارای دو فقره سابقه کیفری میباشد که با هماهنگی قضایی ساسان در مخفیگاه خود در شرق تهران شناسایی و دستگیر و به جرم خود معترف شد.

سرهنگ کنجوریان در پایان افزود: با توجه به دستگیری هردو مجرم و اعتراف صریح به جرم خود متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟