فیلم محل حمله به نگهبان شکنجه گر 2 دختر بچه گنبدی + جزئیات
حجم ویدیو: 2.94M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

نگهبان شیطان صفت پس از آزار شیطانی 2 دختر بچه توسط اهالی روستای عرب سورنگ مورد ضرب و شتم قرار گرفت و توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش رکنا،  روز گذشته شماری از اهالی روستای عرب سورنگ در اعتراض به کودک آزاری نگهبان سد گلستان به 2 کودک خردسال، ضمن ضرب و شتم این مرد  درب ورودی سد را به آتش کشیدند.

دستگیری و ضرب شتم مرد متجاوز در روستای عرب سورنگ

یکی از اعضای شورای روستا گفت: «به دنبال این واقعه، اهالی روستا فرد را مورد ضرب و جرح قرار دادند و نهایتا با دخالت نیروهای انتظامی مرد متجاوز را به مراجع قضایی منتقل کردند.»

یکی از اهالی روستا نیز  ادعا کرد : این شخص 54 ساله قبلا نیز سابقه چنین کاری را داشت و کودکان زیادی از اقدام او ناراضی بودند.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبر از پرونده مرد شکنجه گر 2 دختربچه گنبدی + نظر پزشکی قانونی

حمله گنبدکاووسی ها به اتاقک نگهبانی مرد شکنجه گر / 2 دختر بچه قربانی بودند

پزشکی قانونی درباره تجاوز به دو کودک گنبدی نظر خود را اعلام کرد.

دادستان گنبدکاووس گفت : متهم پرونده به اتهام آدم ربایی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

خسرو خلیلی دادستان گنبدکاووس گفت : به دنبال انتشار خبر تعرض به دو کودک روستایی توسط نگهبان سد گلستان در گنبدکاووس با شکایت خانواده ها برای متهم پرونده قضایی تشکیل و فورا متهم به دادگستری احضار و‌ پس از تفهیم اتهام بر اساس بررسی ها صورت گرفته متهم پرونده به اتهام آدم ربایی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

مرد 55 ساله به اتهام آزار و اذیت 2 دختر بچه در گنبدکاووس دستگیر شد.

مرد 55 ساله ای که  به اتهام آزار و اذیت 2 دختربچه در گنبدکاووس مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود توسط پلیس بازداشت شد.

سرهنگ علیرضا نصیری رضی صبح سه شنبه  اظهارکرد: عصر روز یکشنبه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع درگیری در یکی از روستاهای گنبدکاووس، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد که چند نفر با شکستن شیشه یک اتاقک نگهبانی فردی حدوداً 55 ساله را مورد ضرب و شتم قرار داده که ماموران افراد را به آرامش دعوت کرده و به درگیری پایان دادند.

دستگیری کودک آزار 55 ساله در گنبدکاووس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: با پیگیری های پلیس مشخص شد علت ضرب و شتم این فرد، اتهام وی به آزار و اذیت دو دختر بچه بوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم ۵۵ ساله و معرفی وی به مراجع قضائی، گفت: متاسفانه پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، عده‌ای فرصت طلب با دامن زدن به این موضوع، با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت.

وی با اشاره به وحدت مثال زدنی اقوام در استان گلستان، تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم به شایعات مطرح شده توجه نکنند و بر این نکته دقت داشته باشند که مبنای برخورد پلیس و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان فقط قانون است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟