حمله گنبدکاووسی ها به اتاقک نگهبانی مرد شکنجه گر / 2 دختر بچه قربانی بودند
حجم ویدیو: 2.94M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

مرد 55 ساله ای که  به اتهام آزار و اذیت 2 دختربچه در گنبدکاووس مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود توسط پلیس بازداشت شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ علیرضا نصیری رضی صبح سه شنبه  اظهارکرد: عصر روز یکشنبه به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر وقوع درگیری در یکی از روستاهای گنبدکاووس، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد که چند نفر با شکستن شیشه یک اتاقک نگهبانی فردی حدوداً 55 ساله را مورد ضرب و شتم قرار داده که ماموران افراد را به آرامش دعوت کرده و به درگیری پایان دادند.

دستگیری کودک آزار 55 ساله در گنبدکاووس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: با پیگیری های پلیس مشخص شد علت ضرب و شتم این فرد، اتهام وی به آزار و اذیت دو دختر بچه بوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری متهم ۵۵ ساله و معرفی وی به مراجع قضائی، گفت: متاسفانه پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، عده‌ای فرصت طلب با دامن زدن به این موضوع، با مطرح کردن مسائل قومی و قبیله‌ای کذب، قصد برهم زدن آرامش منطقه را داشتند که با حضور به موقع پلیس و ورود قاطعانه دستگاه قضایی موضوع پایان یافت.

وی با اشاره به وحدت مثال زدنی اقوام در استان گلستان، تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم به شایعات مطرح شده توجه نکنند و بر این نکته دقت داشته باشند که مبنای برخورد پلیس و دستگاه قضایی با متخلفان و مجرمان فقط قانون است.

رسیدگی به پرونده کودک آزاری در گنبدکاووس با سرعت و قاطعیت

رئیس‌کل دادگستری گلستان برای بررسی روند رسیدگی به پرونده کودک آزاری به دادگستری گنبدکاووس رفت.

هادی هاشمیان پس از نشست با قاضی پرونده و آگاهی از اقدامات انجام شده در جمع خبرنگاران با تأکید بر این که دستگاه قضایی به جرائم علیه نوامیس و امنیت مردم حساس است، گفت: با وجود تعطیلات نوروزی، دستگاه قضایی بلافاصله به موضوع ورود کرده و اقدامات قضایی انجام شده و رسیدگی‌ها در حال انجام است.

هاشمیان تأکید کرد: پرونده با سرعت و قاطعیت رسیدگی می‌شود و گام‌ به‌ گام روند رسیدگی و محاکمه از طریق رسانه‌ها به مردم اعلام خواهد شد.

اول فروردین‌ماه امسال در پی انتشار خبری مبنی بر تعرض به دو کودک ۷ و ۸ ساله در یکی از روستاهای گنبدکاووس، ناراحتی و حساسیت زیادی بین مردم منطقه ایجاد شد و بلافاصله دادستانی به موضوع ورود کرد.

پزشکی قانونی گنبدکاووس، پس از بررسی موضوع تجاوز به این دو کودک را رد کرد. دادستانی به اتهام آدم‌ربایی برای متهم که مردی ۵۵ ساله است، قرار بازداشت موقت صادر و متهم فعلاً روانه زندان شد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟