شلیک مرد شیرازی به 2 فرزندش / پلیس امروز او را بازداشت کرد

مرد شیرازی به خاطر شلیک به 2 فرزندش صبح امروز بازداشت شد او به خاطر عصبانیت 2 پسرش را به گلوله بست.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری پدر خشمگین که با اسلحه هر دو فرزند خود را مجروح کرده بود خبر داد و گفت: این فرد هم اکنون تحویل مراجع قضایی شده است.

به گزارش رکنا، کاووس محمدی در این باره اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری با اسلحه منجر به جرح دو برادر در یکی از محله‌های شیراز ، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

مرد عصبانی فرزندانش را به گلوله بست

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری "۲۳ گلدشت" شیراز در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که پدر ۶۵ ساله خشمگین به دلیل اختلاف خانوادگی با اسلحه ساچمه زنی فاقد مجوز به سمت هر دو فرزند خود شلیک کرده است.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه در این حادثه هر دو برادر ۱۳ و ۲۵ ساله از ناحیه پا مجروح و راهی بیمارستان شدند، گفت: ضارب توسط ماموران انتظامی دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

محمدی با اشاره به اینکه در این خصوص یک قبضه اسلحه ساچمه زنی فاقد مجوز از متهم کشف شد، به شهروندان توصیه کرد در صورت وجود هرگونه اختلاف خانوادگی با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز، مشکل خود را حل و فصل کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟