عکس های خصوصی زن تبریزی به دست شوهرش رسید

خواستگار کینه جو با پخش کردن عکس های خصوصی و بدون لباس دختر جوان در تبریز آبروی قصد داشت آبروی این زن را بعد از متاهل شدن ببرد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت:مجرم سایبری که به دلیل بهم خوردن برنامه خواستگاری خود اقدام به انتشار عکس های خصوصی در فضای مجازی کرده بود ، توسط پلیس فتا استان شناسایی شد.

سرهنگ "محسن محمودی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه فردی در فضای مجازی با هویت کاذب با سوء استفاده از عکس‌های خصوصی اش اقدام به تهدید و اخاذی کرده است.

عکس های خصوصی زن تبریزی در فضای مجازی پخش شد / مرد غریبه دستگیر شد

وی در ادامه افزود : با بررسی اولیه مشخص شد متهم با ارسال عکس های شاکیه به همسر وی قصد به اختلاف کشیدن زندگی مشترکش را داشته که در این راستا با انجام تحقیقات تکمیلی و اقدامات فنی پیچیده هویت متهم شناسایی شد .

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی متهم به مقر پلیس فتا احضار و در خصوص صفحات ایجاد شده و بارگذاری عکس های شاکیه در شبکه های اجتماعی و ارسال به همسر وی تحقیقات اولیه صورت گرفت.

سرهنگ "محمودی" خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه متهم در حدود چند ماهی به قصد ازدواج و با عنوان شناخت در فضای حقیقی و مجازی با شاکیه ارتباط داشته و به اطلاعات شخصی وی دسترسی پیدا کرده است، متهم با انگیزه انتقام اقدام به تهدید و اخاذی با هویت کاذب کرده است که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی به همه هموطنان و کاربران فضای مجازی توصیه کرد: در فضای مجازی به کسانی که شناخت کافی و لازم ندارید به هیچ وجه اعتماد نکرده و عکس‌های خصوصی‌ و خانوادگی خود را به اشتراک نگذاشته تا در دام کلاهبرداران سایبری گرفتار نشوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟