دستگیری زورگیر مسافرکش نما در شیراز

زورگیر مسافرکش که در شیراز طعمه هایش را هدف سرقت قرار می داد در عملیات پلیسی دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "کاووس حبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت:  در پی ارجاع چند فقره پرونده به پلیس آگاهی با عنوان سرقت و زورگیری در پوشش مسافرکشی، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فارس قرار گرفت.

زورگیری در نقش مسافرکشی

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، سارق سوژه های خود را تحت عنوان مسافر سوار خودروهای پراید و پژو 405 سرقتی کرده و در طول مسیر با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری اموال، گوشی تلفن همراه و وجه نقد می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی استان، تصریح کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی، موفق شدند در این خصوص یک سارق حرفه‌ای و سابقه دار را شناسایی و وی را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

سرهنگ "حبیبی" با بیان اینکه سارق در بررسی های اولیه به 21 فقره سرقت به عنف موبایل، وجه نقد و ... با شیوه زورگیری تحت پوشش مسافرکش‌ اقرار کرد، عنوان داشت: متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: به هیچ وجه به عنوان مسافر سوار خودرو‌های مشکوک نشوند و در صورت امکان از ناوگان های حمل و نقل عمومی استفاده کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟