این مرد قلدر  را می شناسید؟ / مرد ژولیده ترس آور بود؟ + عکس چهره باز

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سرکرده اراذل و اوباش   که با قدرت نمایی در فضای مجازی اقدام به بزرگنمایی کرده و در پی یک آدم ربایی تحت تعقیب پلیس بود، خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ "محمد نادربیگی"  اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده آدم ربایی به پلیس آگاهی استان، رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان محرز شد که شاکی در خرید و فروش ارز فعالیت داشته و از طریق سایت های خرید و فروش کالا، با این فرد آشنا شده و در روز حادثه به منظور فروش ارز به آدرس اعلامی از سوی خریدار رفته که در یک اقدام غافلگیرانه به همراه 2 نفر دیگر وی را محاصره و پس از ربودن و انتقال شاکی به مکانی نامعلوم، تمامی موجودی کارت بانکی او را به مبلغ 45 میلیارد ریال برداشت کرده و پس از سرقت خودرواش متواری شده اند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه در بررسی سوابق متهم ردیف اول، محرز شد که وی چندین فقره سرقت مسلحانه در تهران و کرج و همچنین 2 فقره آدم ربایی را در استان های مازندران و تهران در پرونده خود داشته که از سوی پلیس دستگیر و دوران محکومیت تمامی جرایم ارتکابی را سپری کرده است، گفت: در حال حاضر نیز به جرم شرارت و قدرت نمایی در فضای مجازی تحت تعقیب پلیس امنیت عمومی استان البرز است.

درخواست پلیس البرز از شناسایی شرور که همه از او می ترسیدند

سرهنگ نادربیگی گفت: با اقدامات اطلاعاتی، در کمتر از24 ساعت هر 3متهم این پرونده در منطقه "حصارکرج" دستگیر شده و از آن ها تعداد زیادی قمه، گاز اشک آور و 3 دستگاه خودرو پژو و سمند که در هنگام ارتکاب جرم از آن ها استفاده می کردند کشف شد، که پس از انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه با مستندات و شواهد موجود به جرم خود مبنی بر آدم ربایی و سرقت اعتراف کردند.
وی با اشاره به این که متهم با قدرت نمایی پوشالی در فضای مجازی اقدام به جمع آوری فالوور کرده و تا کنون 20 هزار نفر بازدید کننده دارد، اظهار داشت: متهمان برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال شرارت و جرایم مشابه از سوی سرکرده این باند، بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرج، دستور چاپ تصویر بدون پوشش نامبرده را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه یا توسط این فرد و همدستانش مورد ربایش، سرقت، شرارت و غیره قرار گرفته اند درخواست می شود برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی استان البرز، واقع در میدان طالقانی کرج، ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟