اعتراف دروغ به قتل جوان خواب آلود در تهران + عکس

پسر 20 ساله که به تهران سفر کرده بود وقتی دید جایی برای خواب ندارد در یک ماجرای عجیب خود را قاتل معرفی کرد و بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 3 بامداد یکشنبه 5 بهمن امسال نگهبان یک کارگاه در نزدیکی راهن تهران در تماس با ماموران پلیس از حضور یک قاتل در اتاقک نگهبانی اش خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران برای بررسی موضوع به اتاقک نگهبانی رفتند و با پسر 20 ساله ای که داخل اتاقک نشسته بود روبرو شدند.

قتل در درگیری مرگبار

نگهبان کارگاه به ماموران گفت: داخل اتاقک نگهبانی بودم که این پسر 20 ساله که خود را حسن معرفی کرده ادعا کرد که دقایقی قبل با 4 پسر جوان درگیر شدم و یکی از آنها را به قتل رساندم و پس از فرار از صحنه قتل تصمیم به اعتراف گرفتم.

بدین ترتیب ماجرای درگیری مرگبار و تسلیم شدن عامل جنایت به بازپرس حبیب الله صادقی در شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد و در این مرحله تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق به سراغ پسر جوان رفتند و حسن به دستور بازپرس ویژه قتل دستگیر شد.

داستانسرایی عجیب برای پیدا کردن جای خواب

حسن 20 ساله صبح 6 بهمن ماه برای تحقیق از پلیس آگاهی تهران به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و پیش روی بازپرس صادقی ادعا کرد که من هیچ قتلی مرتکب نشدم و این داستانسرایی را فقط از روی عصبانیت و برای اینکه در تهران جایی برای خواب نداشتم اعلام کردم.

سابقه داری؟

یکبار سابقه درگیری و ضرب و جرح دارم.

شغل؟

بیکار.

شنیدم مسافر هستی؟

بله، در یکی از شهرهای شمال غربی کشور زندگی می کنم و روز حادثه همراه مادر و خواهرم به تهران آمدیم تا به دیدن یکی از خواهرانم و دایی ام برویم و قرار بود در کنار دایی ام که جوشکار است مشغول به کار شوم.

پدرت کجا بود؟

پدر و مادرم 3 سال قبل از هم طلاق گرفتند و من در کنار مادرم زندگی می کنم.

با اتوبوس به تهران آمدی؟

نه، با خودروی پرشیا خودم به تهران آمدم.

تصادف کردی؟

چندی قبل با خودرویم تصادف کردم و بخاطر آسیبی که پرده گوشم رسید 110 میلیون تومان دیه گرفتم.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

به دروغ گفتم دست به قتل زدم.

یعنی قاتل نیستی؟

نه .

پس چرا ادعا کردی قاتل هستی؟

آن روز همراه مادر و خواهرم به تهران آمدیم و در نزدیکی تهران با مادر و خواهرم بر سر بیکار بودنم و اینکه نامزد کردم و هیچ شغلی ندارم بحث کردیم که عصبانی شدم و با خانواده ام درگیری لفظی پیدا اکردم و به همین خاطر خودرو را در کنار ریل قطار پارک کردم و از روی پل به سمت آن طرف ریل راه آهن رفتم، ساعت 3 بامداد بود که جایی برای خواب نداشتم و دنبال جای خواب بودم به همین خاطر به سمت اتاقک نگهبانی رفتم و با این ادعا خواستم شب را سرگردان در خیابان ها نباشم.

یعنی فقط به خاطر یک جای خواب این ادعا را کردی؟

بله.

چرا خانه دایی ات نرفتی؟

چون با مادر و خواهرم قهر کرده بودم نخواستم به خانه شان پیش آنها باشم.

شنیدیم به نامزدت پیامک دادی که کاری کردی جبران ناپذیر؟

نه، من فقط چون دنبال جای خواب بودم این ادعا را کردم، باور کنید قاتل نیستم و قتلی انجام ندادم.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه 4 دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران از خانواده حسن تحقیق شود و متهم برای تجسس های بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرارگرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟