اولین عکس از 2 شرور  معروف دلگان

شرور مسلح سابقه دار در دلگان بازداشت شدند.

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی دلگان از بازداشت ۲ شرور مسلح سابقه دار با چند فقره سابقه شرارت در این شهرستان خبر داد.

،فرمانده انتظامی دلگان سرهنگ غلامرضا نورا فرمانده انتظامی دلگان گفت: درپی تیراندازی طی یک نزاع دسته جمعی در یکی از محلات شهرستان دلگان که منجر به جرح و زخمی شدن تعدادی از دوطرف درگیری و رعب و وحشت عمومی شده بود، موضوع شناسایی و دستگیری عاملان این تیراندازی در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: با تحقیقات میدانی هویت ۲ نفر از عاملان اصلی این نزاع و تیراندازی که از اشرار سابقه دار شهرستان بودند معلوم و مشخص شد.

فرمانده انتظامی دلگان با بیان اینکه متهمان پس از درگیری از شهرستان فراری شده اند تصریح کرد: باتوجه به شرارت‌های سریالی این افراد در منطقه و ایجاد رعب و وحشت عمومی تلاش پلیس به صورت جدی برای شناسایی مخفیگاه متهمان و دستگیری آن‌ها آغاز شد.

دستگیری 2 شرور سابقه دار در دلگان

سرهنگ نورا افزود: محل اختفای این ۲ شرور سابقه دار در یکی از روستا‌های شهرستان شناسایی و متهمان در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها یک قبضه سلاح کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

او با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بر جدیت و قاطعیت پلیس در مقابله با اخلالگران نظم و امنیت عمومی تأکید کرد.

او از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف و هنجارشکنی توسط افراد قانون گریز، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟