سعید با بدنی چاقو خورده در کلانتری حاضر شد / قتل در ساندویچی کار من بود + عکس

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از بیست و هفتم بهمن ماه سال 94 به‌دنبال زخمی شدن پسر 20 ساله ای به نام سعید در یک مغازه ساندویچی در شهرری در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد سعید پس از درگیری با چهار پسر هم محله ای به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

یک روز از درگیری خونین در ساندویچی گذشته بود که سعید به خاطر شدت جراحات جان سپرد و ردیابی و عاملان جنایت آغاز شد.

ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که مهدی 19 ساله در حالی که آثار بریدگی چاقو روز سر و بدنش نمایان بود به کلانتری شهرری رفت و به درگیری خونین با سعید اعتراف کرد.

وی گفت: وقتی درگیری بین من و سعید بالا گرفت او با چاقو به سر و سینه ام زد و من هم برای دفاع از خودم چند ضربه چاقو به او زدم.

پلیس در بررسی های بعدی دریافت در این درگیری سه دوست صمیمی مهدی به نام های بنیامین، وهاب و امید نیز شرکت داشته اند. این سه متهم نیز بازداشت شدند اما ادعا کردن ضربه ای به قربانی نزده اند. به این ترتیب آنها با قرار وثیقه آزاد شدند.

مهدی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

درآن جلسه پدر و مادر قربانی در جایگاه ویژه ایستادند و برای قاتل پسرشان حکم قصاص خواستند.

سپس مهدی پشت تریبون دفاع ایستاد و گفت: من و سعید بچه یک محل بودیم اما چند روزقبل از این ماجرا سر موضوع کوچکی با هم درگیر شدیم و او سیلی به صورتم زد. وقتی ماجرا را با دوستانم در میان گذاشتم همگی مشروب خوردیم و سوار پژو امید شدیم و در خیابان های شهرری دنبال سعید گشتیم تا اینکه او را در ساندویچی یافتیم.

نزاع خونین در ساندویچ فروشی شهرری

وی ادامه داد: من و بنیامین در حالی که چاقو و قمه در دست داشتیم وارد ساندویچی شدیم . سعید به محض روبه روشدن با ما یکی از صندلی های ساندویچی را برداشت و به سمت مان حمله کرد. من او را هل دادم و در حالی که روی زمین افتاده و با پاهایش از خودش دفاع می کرد چند ضربه چاقو به پایش زدم. در آن درگیری بنیامین، وهاب و امید نیز قمه و چوب در دست داشتند.باور کنید ضربه ای که به سعید زدم کشنده نبود.من از ترسم با چاقو خودزنی کرده بودم تا پلیس را گمراه کنم. اما حالا می گویم اشتباه کرده ام.

سه متهم دیگر نیز که با قرار وثیقه ازاد بودند به شرکت در نزاع منجر به قتل و شرب خمر اعتراف کردند.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و مهدی را به قصاص ، 6سال زندان و 80ضربه شلاق محکوم کرد. سه متهم دیگر هر کدام به شلاق و 3سال زندان محکوم شدند.

با اعتراض متهمان به حکم صادره پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و حکم قصاص مهدی تایید شد.اما قضات دیوان عالی کشور حکم زندان و شلاق وی و سه همدستش را شکستند و خواستند تا به اتهام شرب خمر ،تهدید و تخریب بار دیگر رسیدگی شود.

اما در این میان روشن شد بنیامین که با قرار وثیقه آزاد بود به مکان نامعلومی گریخته است.با افشای این ماجرا پرونده به دادسرا برگردانده شد تا تحقیقات برای ردیابی متهم فراری آغاز شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟