وحشت آفرینان اسلامشهر دستگیر شدند

به گزارش رکنا،فرماندار اسلامشهر گفت: افرادی که چند شب پیش با عربده‌کشی و اقدامات ‌مجرمانه، آسایش ساکنان یکی از کوچه‌های محله باغ‌فیض در اسلامشهر را بر هم زده و بدون اینکه ردی از خود به جا بگذارند متواری شده بودند، توسط عوامل انتظامی دستگیر شدند.

 مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر گفت: این افراد به دلیل اختلاف خانوادگی دست به اقدامات مجرمانه زده بودند که با تلاش و پیگیری عوامل انتظامی و همکاری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شهرستان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

دستگیری برهم‌زنندگان آسایش ساکنان کوچه‌های باغ‌فیض اسلامشهر

وی ضمن قدردانی از دادستان اسلامشهر و فرماندهی انتظامی شهرستان که شخصا نیز دستگیری این افراد را عهده‌دار بودند، بیان کرد: مردم شهرستان اسلامشهر اطمینان داشته باشند اعضای شورای تامین نهایت جدیت را در برخورد با برهم‌زنندگان نظم و امنیت و آرامش جامعه خواهند داشت.

فرماندار اسلامشهر همچنین ضمن قدردانی از تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه که در زمینه انعکاس اخبار و اقدامات ادارات و دستگاه‌های اجرایی و همچنین بیان‌مسائل و مشکلات مردم فعالیت می‌کنند، افزود: در این روزها شاهد هستیم ‌برخی افراد با راه‌اندازی کانال‌ها و فعال‌سازی صفحاتی در فضای مجازی درصدد بزرگنمایی برخی مسائل و انتشار اخبار غیر واقعی جهت بر هم زدن آرامش روانی جامعه هستند.

مرسلپور ادامه داد: فعالیت این افراد نیز توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی شهرستان رصد می‌شود و در صورت لزوم و تداوم این اقدامات با برخورد قاطع دادستان انقلابی شهرستان و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی مواجه خواهند شد.

اِسلام‌شَهر مرکز شهرستان اسلام‌شهر واقع در استان تهران بوده و در ۱۲ کیلومتری جنوب شهر تهران واقع ‌است و از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران-ساوه و همچنین آزادگان و احمدآباد مستوفی قابل دستیابی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟