مردی با محموله هروئین به بیمارستان رفت / پزشکان شوکه شدند

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "سید فتاح موسوی" فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: در پی مراجعه مردی به بیمارستان لقمان حکیم با علائم دل درد شدید، بیمار در پروسه تشخیص قرار می گیرد و پس از انجام تصویر برداری های اولیه مشخص می شود بسته های مشکوکی در معده بیمار وجود دارد.

پیدا شدن مواد مخدر در معده مرد جوان

وی عنوان کرد: تیم درمان موضوع را به یگان انتظامی حاضر در بیمارستان اعلام و در بررسی دقیق تر مشخص می شود بسته های موجود در معده بیمار احتمالا حاوی مواد مخدر می باشد.

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور افزود: با توجه به وخامت حال بیمار تیم درمان بلافاصله خدمات درمانی را آغاز و با انجام عمل جراحی موفق شدند بسته های مواد مخدر را از معده بیمار خارج کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی های کارشناسی مشخص شد که بسته های کشف شده حاوی هروئین به وزن 850 گرم مواد مخدر می باشد.

سرهنگ موسوی افزود: متهم پس از بهبود نسبی در بازجوئی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهارداشت، با همدستی یکی از دوستانم مواد مخدر تهیه و با بسته بندی و بلعیدن آان فکر می کردم کار تمام است که یک باره دنیا برایم تیره و تار شد وقتی چشمانم را باز کردن خود را در بیمارستان دیدم.

این مقام پلیسی در پایان گفت: متهم به پلیس پیشگیری متهم و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟