فیلم رندترین سرقت تاریخ ایران / دزدان تهرانی در تعطیلی کرونایی بازار غوغا کردند
حجم ویدیو: 69.51M | مدت زمان ویدیو: 00:02:48

به گزارش گروه حوادث رکنا: صبح روز شنبه دهم آذرماه امسال بود که وقتی مرد جوان وارد دفتر کارش در محدوده بازار تهران شد با صحنه ای عجیب روبه رو شد. سارقان دفتر کار او و برادرش را جارو زده بودند و فقط ته سیگارهایشان را به جا گذاشته بودند.

آقای صافی در گفت وگو با خبرنگار رکنا ماجرای سرقت از دفتر کارشان را اینطور بازگو می کند: صبح زود بود که برادرم تماس گرفت و گفت قفل هایی که به در ورودی دفتر زده بودیم باز است. همان موقع متوجه شدم که ماجرا ا ز چه قراره و پای سارقان به محل کارمان باز شده است.

سرقت در 9/9/99

مرد جوان که هنوز در شوک سرقت میلیونی از دفتر کارش است در ادامه اضافه کرد: وقتی خودم را به دفتر رساندم در کمال تعجب دیدم که سارقان خیلی حرفه ای عمل کرده بودند و بدون تخریب قفل‌ها آن‌ها را بازکرده بودند.این احتمال وجود دارد که در تاریخ 9/9/99 که همه در فکر این بودند رندترین روز زندگی‌اشان چه طور بگذرانند سارقان در این روز ابتدا به هوای بردن وسایل خرد و دم دستی آمده بودند اما وقتی چشمشان به گاوصندوق داخل اتاق افتاده بود از طریق پنجره وارد شده بودند.

وی در ادامه اضافه کرد: وقتی وارد اتاق شدیم چشممان به تعداد زیادی فیلتر سیگار افتاد که روی زمین بود. معلوم بود که سارقان سرفرصت شروع کرده بودند به بریدن گاوصندوق با سنگ فرز و دستگاه برش. اما فقط توانسته بودند که قسمت پایینی گاوصندوق را بازکنند و حدود 40 میلیون تومان پول نقد و وسایل دیگر هم سرقت کردند.

در انتظار رسیدگی به پرونده

حالا چند روز از ماجرای این سرقت عجیب و غریب می‌گذرد و دوبرادر پس از تشکیل پرونده در محاکم قضایی منتظر هستند تا پلیس تحقیقات خود را آغاز کند. این درحالی است که گویا سارقان هیچ سرنخی از خود برجای نگذاشته‌اند و حتی مالباخته های این پرونده موفق نشده‌اند که به تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته منطقه دسترسی پیدا کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟