آدم ربایی مرد عراقی برای پایان دادن به تاریخ صیغه زن آبادانی

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش گروه حوادث رکنا، اوایل هفته گذشته ماموران کلانتری 15 امیرکبیر در جریان ربوده شدن یک مرد عراقی در خیابان امیری آبادان قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای بررسی و تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

ربودن مرد عراقی در روز روشن

ماموران با حضور در محل آدم ربایی پی بردند که چند مرد سوار بر یک خودرو اقدام به ربودن مرد عراقی کرده و به سرعت پا به فرار گذاشته اند.

ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی آبادان با توجه به حساسیت موضوع در صحنه آدم ربایی تحقیقات میدانی را آغاز کردند و در بررسی دوربین های مداربسته در نزدیکی محل آدم ربایی توانستند شماره پلاک خودروی آدم رباها را به دست آوردند و در این مرحله با بررسی شماره پلاک خودرو آدم رباها مشخص شد که خودرو متعلق به یک زن جوان است.

آدم ربایی برای پایان دادن به زندگی با مرد عراقی

تیم پلیسی در این مرحله به سراغ زن جوان رفته و زن جوان در همان ابتدا ادعا کرد که دستور ربودن مرد عراقی را خودش صادر کرده و این کار برای زهرچشم گرفتن و ترساندن مرد عراقی بوده است.

این زن به ماموران گفت: سال گذشته با مرد عراقی آشنا شدم و به صیغه او در آمدم و پس از مدتی وقتی دیدم این مرد قصد خارج شدن از کشور را ندارد و می خواهد در ایران بماند و زمان زیادی تا پایان صیغه ام با او در آمده تصمیم گرفتم به این ازدواج موقت پایان دهم.

وی افزود: نمی خواستم دیگر صیغه مرد عراقی باشم اما او اصرار به ادامه رابطه مان داشت به همین خاطر برای ترساندن و زهرچشم گرفتنش این نقشه را طراحی کردم و دستور دادم از او در این آدم ربایی نیز سرقت کنند و با تهدید او را مجبور کنند تا به کشور عراق بازگردد.

زن جوان ادامه داد: همدستانم پس از آدم ربایی و سرقت از مرد عراقی او را در یک خیابان خلوت رها کردند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟