نازنین شب تا صبح را در دامداری سر می کرد / راز یک سرقت فاش کرد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران گفت : 18 آبان ماه پرونده ای با موضوع سرقت احشام به همراه یک نفر مظنون به نام کیانونش در کلانتری 170 کهریزک تشکیل و حسب دستور مقام محترم قضایی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی رسید.

سرهنگ گودرزی از جزئیات پرونده گفت : مالک دامداری درخصوص سرقت 15 رأس گوسفند به ارزش 500 میلیون ریال به نگهبان خود اعلام مظنونیت کرده بود که در این راستا کارآگاهان تحقیقات پلیسی و علمی از مظنون معرفی شده را انجام می دهند .

سرقت گوسفند از سوی 2 مرد یک زن

کیانوش در بازجویی اظهار داشت : ساعت 4 صبح 2 نفر مرد و یک زن با یکدستگاه خودروی ال 90 وارد دامداری شدند و پس از بستن دست و پای من اقدام به سرقت گوسفندان کرده و آنها را با یک خودروی نیسان بارگیری و از محل متواری شدند.

کارآگاه گودرزی افزود : با توجه به اینکه اظهارات نگهبان دامداری توام با تناقض گویی بود فرضیه کارآگاهان به سمت و سوی تبانی و مشارکت کیانوش در سرقت را قوت بخشیده و به تحقیقات خود ادامه می دهند تا اینکه سرانجام مظنون لب به اعتراف گشوده و به سرقت گوسفندان معترف می گردد.

دختر جوان طراح باند دزدان

کیانونش در بازجویی اعتراف کرد : حدود 40 روز قبل با دختری به نام نازنین آشنا شدم که جایی برای خواب نداشت و شب ها به نزدم می آمد و تا صبح در دامداری می ماند، تا اینکه نقشه سرقت را او طراحی کرد و شب سرقت مثل همیشه به دامداری مراجعه و با نقشه از پیش تعیین شده با دو نفر مرد دیگر که با خودرو اطراف دامداری پرسه می زدند پس از ورود به دامداری دست و پای من را برای اینکه صاحب دامداری شک نکند بستند و اقدام به سرقت احشام کرده و متواری شدند.

سرهنگ گودرزی در ادامه بیان داشت : با اعتراف صریح کیانوش و لو دادن همدستان خود کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم، مخفیگاه نازنین را در کهریزک شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیاتی پلیسی او را دستگیر و به پایگاه منتقل می کنند .

متهمه در تحقیقات ابتدا منکر سرقت شده لیکن در مواجهه با کیانوش چاره ای جز اعتراف نداشته و به ارتکاب سرقت به اتفاق افرادی به نامهای سیروس و هدایت صراحتاً اقرار و اظهار داشت : کیانونش از قضیه سرقت مطلع بوده و در اجرای نقشه کمک کرده است .

سرهنگ گودرزی افزود : در ادامه پیجویی های پلیسی متهم دیگر پرونده به هویت سیروس در یک قرار صوری که از سوی نازنین منعقد شده بود شناسایی، دستگیر و در تحقیقات بعمل آمده صراحتاً به سرقت اعتراف و اظهار داشت که خودروها مربوط به دوستش به نام هدایت بوده که وی نیز در ادامه دستگیر و به مشارکت در سرقت موصوف معترف گردید.

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به اظهارات متهمان بر فروش گوسفندان در منطقه محلاتی تهران، لذا کارآگاهان پایگاه جهت کشف احشام مسروقه اقدام که مشخص گردید گوسفندان سلاخی شده اند که پس از تکمیل گزارشات ، پرونده به دادسرا ارسال و هر 4 متهم از سوی مرجع قضایی به زندان اعزام شدند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟