محاکمه راننده تهرانی پراید به خاطر کشتن دزد موبایلش + او قصاص می شود + عکس

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عصردهم مردادماه سال 98 راکب یک دستگاه موتورسیکلت که پسر 25 ساله ای به نام افشین بود در اتوبان آزادگان در برخورد با یک خودرو سواری به طرز دلخراشی جان سپرد. همان موقع ماموران راهنمایی و رانندگی در محل حاضر شدند و به بررسی صحنه تصادف پرداختند .رانندگی خودرویی که با افشین برخورد کرده بود به ماموران گفت :من در حال عبور در اتوبان آزادگان بودم که یکباره با مرد موتورسوار روبرو شدم .او با سرعتی زیاد در جهت مخالف حرکت می کرد. هان موقع راننده یک خودرو پراید نیز در حال تعقیب او بود .چون سرعت موتورسیکلت بالا بود افشین نتوانست آن را کنترل کند و پس از برخورد با ماشین من روی زمین افتاد و جان سپرد.

به دنبال اطلاعاتی که این مرد به پلیس داده بود راننده پرایدی که در تعقیب افشین بود ردیابی و بازداشت شد.

پشت پرده تصادف مرگبار در بزگراه آزادگان

صدرا گفت :من سوار ماشینم در حال عبور از بزرگراه آزادگان بودم و با تلفن همراه صحبت می‌کردم که یکباره راکب موتور سیکلت از شیشه جلوی ماشین گوشی مرا قاپید و به سرعت فرار کرد. من هم او را تعقیب کردم .اما او به لاین مخالف رفت و در جهت مخالف خودروهای عبوری حرکت کرد .من هم ناچار شدم به لاین مخالف بروم و او را تعقیب کنم .همان موقع افشین با یک خودرو برخورد کرد.

در حالی که دوربین های مدار بسته بزرگراه ،فیلم تصادف خونین را ضبط کرده بود علیه صدرا به اتهام تسبیب در قتل کیفرخواست صادر شد و وی در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .

درخواست قصاص برای عامل تصادف هولناک

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند .

آنها گفتند :صدرا در جهت مخالف اتوبان پسرمان را تعقیب می کرد و همین موضوع باعث مرگ دلخراش افشین شد .ما برای او اشد اشتباه مجازات می‌خواهیم .

سپس صدرا که با قرار وثیقه آزاد بود روبه روی قضات ایستاده و منکر اتهامش شد.

وی گفت: من پشت فرمان در حال صحبت کردن با موبایل بودم که یکباره راکب موتورسیکلت به من نزدیک شد و گوشی موبایلم راقاپید.من او را تعقیب کردم و او به لاین مخالفت که ماشین‌ها از روبه روی حرکت می کردند رفت. من هم به ناچار به لاین مخالف رفتم. اما او با یک ماشین برخورد کرد. من واقعاً قصد کشتن او را نداشتم

وی به عنوان آخرین دفاع گفت: من فقط می خواستم مالی که از من سرقت شده بود را پس بگیرم. افشین خودش به لاین مخالف رفت و من در هدایت او به آن لاین نقشی نداشتم. در آن شرایط من خودم هم در خطر بودم و شاید در آن حادثه کشته می شدم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟