شلیک گلوله برای بازداشت مرد همه فن حریف تهرانی

سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت: سرشبکه توزیع باند موادمخدر غرب تهران در عملیات پلیسی دستگیر شدند و طرح کشف مواد مخدر با سگ‌های مواد یاب ناجا در ترمینال غرب تهران اجرا شد.
به گزارش رکنا ،  سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: تیم عملیات کلانتری با اقدامات پلیسی موفق به دستگیری سرکرده باند پخش موادمخدر در غرب تهران شدند که در این عملیات ۲ خودروی تیبا و پژو ۲۰۷ و یک موتور سیکلت که اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کردند، شناسایی شدند.
وی افزود: در این عملیات دستور ایست برای سرنشینان ۲ خودرو و راننده موتور سیکلت صادر شد که متهمان قصد فرار داشتند، در ادامه ماموران اقدام به تیراندازی به لاستیک خودروی پژو ۲۰۷ کرده و پس از توقیف آن، راننده‌های خودروی تیبا و موتورسیکلت نیز دستگیر شدند و در بررسی از خودرو‌ها موادمخدر شیشه و هروئین کشف شد.

دستگیری سرشبکه باند توزیع موادمخدر غرب

سرهنگ موقوفه‌ای در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه احتمال می‌رفت متهمان داخل خودرو موادمخدر دیگری را جاساز کرده باشند، خودرو‌ها به کلانتری منتقل شدند و در ادامه سگ‌های مواد یاب ناجا خودرو‌ها را بررسی کردند.
این مقام پلیسی اظهار داشت: با دستگیری این ۳ متهم، سرشبکه باند توزیع موادمخدر غرب تهران متلاشی شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.
سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در خصوص بررسی و گشت‌های نامحسوس در پایانه غرب تهران گفت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا و پلیس مبارزه موادمخدر تهران انبار‌های ترمینال غرب تهران مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی افزود: برای بررسی‌های بیشتر از سگ‌های مواد یاب استفاده می‌کنیم و بسته و محموله‌هایی که از طریق اتوبوسرانی منتقل می‌شوند مورد بررسی و کنترل قرار می‌گیرند.
سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت گفت: این بررسی‌ها و کنترل‌ها به صورت نامحسوس و در روز‌های مختلفی صورت می‌گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟