قتل دختر 17 ساله به دست نامزدش / خودکشی صحنه سازی بود + عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، دختری 17 ساله در انگلستان توسط نامزدش به طرز فجیعی به قتل رسید.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

گزارش پلیس محلی حاکی از آن است که دختر جوان پس از این که نامزدی اش را با هم کلاسی خود بهم زد توسط او در خانه اش مورد حمله قرار گرفت و پس از خفگی با 13 ضربه چاقو به قتل رسید.

متهم همچنین برای خودکشی جلوه دادن این جنایت چاقوی خونی را در دستان او قرار داد و در گردنش فرو برد تا نشان دهد او خودش را کشته است.

قاتل در نهایت با باز کردن قفل گوشی مقتول از طریق اثر انگشت خودش، به دوستش که قرار بوده به دنبال او بیاید خبر از کنسلی قرارشان می‌دهد و با جمع کردن وسایل خود از خانه خارج می‌شود در حالی که دوربین‌های مداربسته، رفت و آمد او را ثبت و ضبط کردند.

پدر و مادر دختر جوان که برای خرید از خانه خارج شده بودند پس از بازگشت با جسد غرق در خون دخترشان مواجه می شوند که به طرز فجیعی با چاقو کشته شده است.

با شکایت پدر و مادر مقتول به اداره پلیس و بررسی ماموران از طریق دوربین‌های اطراف خانه توانستند هویت قاتل را افشا و او را دستگیر کنند.

متهم که در ابتدا سعی در کتمان کردن ماجرا داشت در نهایت بدون ابراز هیچ پشیمانی‌ به قتلی که انجام داده بود اعتراف کرد و طبق رای دادگاه به 12 سال حبس محکوم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟