فیلم اولین گفتگو با خانواده کارمند شرکت نفت که دختر جوان آبادانی را ضرب و شتم کردند
حجم ویدیو: 34.29M | مدت زمان ویدیو: 00:04:17

به گزارش رکنا، یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

در حالی که شایعات زیادی در مورد انگیزه دختر جوان از ورود به خانه کارمند شرکت نفت وجود داشت، خانواده این کارمند در این گفتگو جزئیات حادثه را شرح می دهند.

گفتگو با همسر کارمند شرکت نفت آبادانی

در فیلم گفتگو، همسر این کارمند آبادانی در ابتدای فیلم با بازسازی دقیق لحظه ورود زن جوان به خانه اش، نشان می دهد که او چطور وارد خانه اش شد و می گوید:«او آمد به خانه ما،در که زد پسرم در را باز کرد چاقو را گذاشت زیر گلوی پسرم.»

در این لحظه پسر این خانم می گوید:«چاقو را گذاشت زیر گلوی من.»

بعد مادر ادامه می دهد :«در حالی که چاقو را زیر گلوی پسرم گذاشته بود،با هم آمدند به قسمتی که دخترم آناهیتا نشسته بود و او را گرفت. چاقو را زیر گلوی او گذاشت و می گفت پول، طلا، دلار .

پسرم آمد که خواهرش را نجات دهد. زد توی دست برادرش و دختر را انداخت زمین.

دیدم آناهیتا را از مو و گردنبندش گرفته است.او را روی زمین تاب می داد و با یک شوکر که در دستش بود، سمت بقیه شوکر می زد. من آمدم سمت دخترم که به من شوکر زد و افتادم.

بعد موقعی که افتادم یک دستم انگار فلج شده بود. روی دست دیگرم افتاده بودم.با همان دست من را می کشاند.

او با شوکر و تیزبر و اسید به خانه ما آمده بود. می گفت به بچه ها بگو بنشینند، با شوکر همه شما را می زنم بعد با تینر می سوزانم.انتخاب کنید چه می خواهید.

او دنبال پول و طلا بود.حتی آمد دستبندم را بردارد وقت نکرد.

با چاقویی که زیر گردنم بود تا اتاق های کناری من را کشاند.پسرها در راهرو بودند.می گفتند مادرمان را رها کن،اما او شوکر می زد به پسرها.

بعد شوکر را گذاشت روی سر خودم.

به پسرها می گفت اگر فرار کنید چاقو را تا دسته در گلوی مادرتان فرو می کنم و مادرتان را می کشم.

دسته در خروجی دوم ساختمان و یخچال خونی بود.

این خانه دو در دارد که او از وجود در دوم بی خبر بود و نقشه هایش خراب شد چون ما از در داخل آشپزخانه فرار کردیم.»

شایعات کذب محض است

همسر کارمند آبادانی در مورد شایعاتی که در خصوص علل و انگیزه ورود زن جوان به خانه آنها مطرح شده بود و دخالت شبکه های غربی گفت:«شایعات صحت ندارد.ایرانی جماعت باید پشت هم باشیم نباید اجازه دهیم بیگانگان در مورد ما تصمیم بگیرند.

من مادرم.کسی اجازه می دهد که جوانش تکه تکه شود و نگاه کند؟

کدام آیین گفته مادر ساکت باشد تا بچه هایش را جلوی چشمش کتک بزنند؟

من حاضر بودم من را بکشد اما دست به بچه های من نزند.این خانم،یک روانی بود که به قصد دزدی، به خانه ما آمده بود

تهمت ها و حرف ها صحت ندارد.»

این زن در آخر تاکید کرد که زن جوان فقط جیغ می زده است و می گفته پول و طلا می خواهد.به گفته زن صاحبخانه،وی هر چه داشت جلوی زن جوان ریخته بود اما می گوید ان زن جوان باز فریاد می زد و می گفت دلارها را من به بده. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟