کیوان و همدستش خودروهای تصادفی را دوتا یکی می کردند !

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران، از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو با کشف 4 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان معترف شدند، خودروهای سرقتی را با خودروهای تصادفی دوتا یکی می کردیم و به خریداران می فروختیم.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان"گفت: شهریور ماه سال جاری تعدادی پرونده به پلیس آگاهی ارجاع شد که حاکی از آن بود یکی از سارقان حرفه ای خودرو به نام کیوان با سرقت خودروهای سواری و دستکاری کردن ارکان آن ها، خودروهای سرقتی را به شیوه سند نمره کردن می فروشد.
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران، افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند کیوان را در حال سرقت با همکاری یکی از دوستانش به نام مجتبی دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی به 4 فقره سرقت خودرو و فروش خودروهای سرقتی با اسناد خودرو های تصادفی اعتراف کردند.
این مقام انتظامی بیان داشت : با اعتراف صریح متهمان به جرم سرقت با هماهنگی قضائی مخفیگاه های آنها مورد بازرسی قرار گرفت که در یکی از مخفیگاه ها یک دستگاه خودرو پژو 206 مسروقه که برای سند نمره کردن مخفی کرده بودند کشف شد.
وی افزود: هر دو متهم با صدور قرار مجرمیت برای ادامه تحقیقات پلیسی در اختیار معاونت مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟