دستگیری زن شیطان صفت در آذربایجان شرقی

به گزارش رکنا، سرهنگ "محسن محمودی" رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت یکی ازشهروندان مبنی بر اینکه فردی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار تصاویر خصوصی وی کرده و موجب بی آبرویی در فضای مجازی و حقیقی شده است که با اعلام این موضوع به پلیس فتا بلافاصله کارشناسان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با بررسی ابعاد موضوع و حوزه اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص گردید خانمی به هویت معلوم و با نام کاربری جعلی اقدام به انتشار تصاویر و مطالب غیر اخلاقی علیه شاکی کرده است.

عامل انتشار تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام دستگیر شد

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام محترم قضایی متهم شناسایی شد که در ادامه تحقیقات پرونده مشخص شد متهم با اکانت های مختلف اقدام به مزاحمت و دستکاری تصاویر افراد می‌کرد که هدف او سرگرمی و بی آبرو کردن شاکی بوده است.

سرهنگ "محسن محمودی" به مخلان و ملتهب کننده گان فضای مجازی هشدار داد و گفت: کاربرانی که اقدام به برهم زدن نظم فضای مجازی شوند و باعث هنجار شکنی و سلب امنبت این فضا گردند به شدت با این افراد برخورد خواهد شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی به شهروندان و کاربران فضای مجازی توصیه کرد: درفضای مجازی از انتشار هرگونه تصاویر شخصی خوداری نمایید چون که سوء استفاده‌گران در فضای حقیقی در شبکه‌های اجتماعی نیز با عناوین مختلف از این تصاویر بهره‌برداری غیرمجاز می‌کنند.

این مقام سایبری از هموطنان خواست: در صورت مواجه با هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟