تعقیب و گریز پلیسی در اتوبان همت

به گزارش رکنا، سرهنگ "رسول بهرامی" در خصوص این پرونده گفت: ساعت 3 بامداد روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری باغ فیض در حال گشت زنی در منطقه باغ فیض بودند که به یک دستگاه خودروی پژو 206 با 2 سرنشین مرد مشکوک می شوند و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار می دهند .

وی بیان داشت: پس از مدتی خودرو 206 در کنار یک دستگاه خودروی 206 پارک شده در کنار خیابان متوقف شده و 2 جوان به سراغ خودروی پژو 206 رفته و قصد باز کردن در خودرو را داشتند که ماموران وارد عمل می شوند.

وی افزود: سارقان 30 و 32 ساله با مشاهده خودروی پلیس سوار بر خودرویشان شده و با سرع فراوانی از محل می گریزند و ماموران بلافاصله عملیات مهار سارقان آغاز می کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از یک تعقیب و گریز طولانی سارقان از اتوبان همت وارد اتوبان آزادگان جنوب می شوند، گفت: سارقان در طی مسیر تعدادی لوازم داخلی خودرو از خودرویشان به بیرون پرتاب می کنند که در نهایت در نزدیکی شهرک استقلال خودروی متهمان متوقف و هر دو سارق جوان دستگیر می شوند.

کشف 50 فقره سرقت از 2 سارغ حرفه ای

این مقام پلیسی ادامه داد: در بررسی از خودروی سارقان تعداد10 قلم لوازم داخل خودرو سرقتی به دست آمد و متهمان با اعتراف به سرقتی بودن اموال کشف شده به کلانتری 140 باغ فیض انتقال می یابند.

سرهنگ بهرامی با اشاره به اینکه در بررسی سوابق متهمان مشخص شد که سارقان 4 سابقه کیفری از قبیل زورگیری، موبایل قاپی، سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو دارند، افزود: متهمان در کلانتری به 50 فقره سرقت لوازم داخل خودرو در منطقه باغ فیض و پونک با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

کلانتر محله باغ فیض در پایان افزود: شهروندان که خودروهایشان را در خیابان پارک می کنند برای در امان ماندن از اقدام مجرمانه سارقان، خودروهایشان را مجهز به سیستم دزدگیر کرده و در معابر روشن پارک کنند و پنل و وسایل با ارزش خود را داخل خودرو نگهداری نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟