لحظه ربودن یک کودک از پدر نابینا + عکس

به گزارش رکنا، متهم "الیجا لوپز" ۲۴ ساله با تعقیب یک پدرنابینا و دختر ۶ ساله اش در قطار بین شهری منتظر مانده تا آنها به خانه شان نزدیک شوند ودر همان زمان به سمت مرد نابینا و فرزندش یورش برده و تلاش می کرده تا دستان دختر بچه را از دست پدر نابینایش بیرون بکشد که با درگیری پدر دختر و حضور مردم دستگیر شده است.

گزارش های پلیس نشان میدهد که لوپز دراداره پلیس منطقه دارای سوابق کیفری است و در گذشته نیز به یک فقره آدم ربایی محکوم شده است.

سخنگوی پلیس لس آنجلس در پی دستگیری این متهم سابقه دارد تاکید کرد که در حال بررسی فیلم دوربین های مداربسته مسیر طی شده توسط متهم و پدر نابینا هستیم در صورت تائید و جمع اوری اطلاعات بیشتر متهم حداقل با ۲۳ سال زندان روبرو خواهد بود.خوشبختانه پدر نابینا به موقع عمل کرده و مانع جدایی دست فرزندش از دست خود شده و برای دقایقی نیز با متهم جنگیده است و در همین فاصله با دادو فریاد های وی مردم به کمکش آمده اند.

وی افزود: با این وجود متهم پس از دستگیری تمامی اتهامات خود را تکذیب کرده اما با قرار وثیقه ۱۲۵ هزار دلاری تا روز دادگاهی اشس و جمع آوری اطلاعات بیشتر راهی زندان شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟