به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان"گفت: با وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در محدوده سرکلانتری هفتم، بررسی موضوع در اختیار تیم های مختلفی از عوامل عملیات کلانتری های تابعه قرار گرفت.

وی عنوان کرد: گشت زنی های انتظامی ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری 109 بهارستان ساعت چهارم شهریورماه هنگام گشت زنی در محدوده خیابان بهارستان با مرد جوانی روبرو شدند که در حال سرقت موتورسیکلت پارک شده در کنار خیابان بود و موتور سوار جوان دیگری در نزدیکی وی با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت دارای پلاک در حال نیمه آماده ایستاده بود.

سرکلانتر هفتم ابراز داشت: ماموران کلانتری بهارستان پلاک انتظامی موتورسیکلت رااستعلام که در استعلام گرفته شد مشخص شد که موتورسیکلت سرقتی می باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران کلانتری برای دستگیری هر دو متهم وارد عمل شدند، تصریح کرد: با دیدن ماموران سارق موتورسیکلت سوار بر موتورسیکلت همدستش شد و هر دو متهم از محل گریختند.

وی عنوان کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز موتورسیکلت متهمان متوقف و هر دو متهم جوان دستگیر شدند.

سرکلانتر هفتم با اشاره به اینکه هر دو متهم در کلانتری بهارستان به 24 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، عنوان کرد: متهمان اظهار داشتند با فروش موتورسیکلت سرقتی مواد مخدر تامین می کردند.

سرهنگ جلیلیان اضافه کرد: هر دو سارق برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کدخبر: 600249 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟