زنده زنده سوختن مرد تهرانی در پامنار / زن جوان زنده ماند + جزییات

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 8 شامگاه یکشنبه 2 شهریور امسال آتش سوزی مهیبی در خیابان پامنار رخ داد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 113 بازار و ماموران ایستگاه یک و 4 سازمان آتش نشانی به محل اعزام شدند.

آتش نشانان با حضور در محل با یک خانه 200 متری روبرو شدند که به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شده و آتش مهیبی از این خانه زبانه می کشید.

مهار آتش سوزی مهیب در پامنار

ماموران وارد عمل شده و پس از قطع کردن برق و گاز ساختمان عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند و در این مرحله زن و مرد جوانی که داخل این خانه گرفتار شده بودند نجات پیدا کرده و در اختیار تیم اورژانس قرار گرفتند.

مرگ مرد جوان در بیمارستان

زن و مرد جوان به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران منتقل شدند و تلاش پزشکان برای نجات آنها ادامه داشت تا اینکه ساعت یک بامداد سومین روز شهریور ماه مرد جوان به خاطر شدت سوختگی به کام مرگ فرو رفت.

بدین ترتیب بازپرس مصطفی واحدی دستور داد تا تحقیقات در خصوص این آتش سوزی از زن جوان آغاز شود تا راز این آتش سوزی مرگبار فاش شود.

بنا بر این گزارش، بازپرس شعبه11 دادسرای امور جنایی پایتخت دستور با تعیین کارشناس آتش سوزی دستور بررسی علت حریق خانه قدیمی را صادر شد و تحقیقات از شاهدان ماجرا نیز ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟