دایی و خواهرزاده سوپر مارکت همسایه را خالی کردند +عکس وفیلم
حجم ویدیو: 9.76M | مدت زمان ویدیو: 00:01:12

به گزارش خبرنگار اختصاصی رکنا، چندی قبل صاحب یک سوپرمارکت در تماس با پلیس از سرقت مغازه اش خبر داد که تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که هیچ آثاری تخریبی روی قفل های درمغازه وجود ندارد و اطمینان پیدا کردند که سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است و همین فرضیه کافی بود تا صاحب سوپر مارکت مورد تحقیق قرار گیرد تا افرادی را که به آنها مظنون است به پلیس معرفی کند.

دستگیری مرد همسایه

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران اطلاع پیدا کردند مرد همسایه که در طبقه بالای این مغازه سوپر مارکت زندگی می کند یکی از سارقان سابقه دار است صاحب سوپر مارکت به خاطر اعتمادی که به مرد همسایه داشته کلید مغازه را در اختیار وی قرار داده است.

همین سرنخ کافی بود تا حمید 36 ساله به عنوان تنها مظنون پرونده دستگیر و هدف بازجویی قرار گیرد و حمید در همان تحقیقات ابتدایی به سرقت از مغازه سوپرمارکت با همدستی خواهرزاده اش اعتراف کرد.

دزدی دایی و خواهرزاده

مرد جوان که متاهل و صاحب یک فرزند است می گوید خواهرزاده ام وقتی فهمید کلید مغازه را در اختیار دارم پیشنهاد سرقت را داد و روزهای مختلف دست به دزدی زدیم.

سابقه داری؟

بله، یکبار به خاطر سرقت و یکبار به خاطر رابطه نامشروع دستگیر شدم.

آخرین بار کی زندان بودی؟

سال 95 از زندان آزاد شدم.

ازدواج کردی؟

بله،ازدواج کردم و صاحب یک فرزند هستم.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

خانه ما در طبقه بالای یک سوپرمارکت است و صاحب مغازه با توجه به اعتمادی که به من داشت کلید مغازه را به من داده بود که اگر کاری داشت یا اتفاقی افتاد من از کلید استفاده کنم اما ما در چند مرحله دست به سرقت از مغازه زدیم.

همدست داشتی؟

بله، با خواهرزاده ام این کار را می کردیم.

چه کسی پیشنهاد سرقت را داد؟

خواهرزاده ام وقتی فهمید کلید مغازه را دارم پیشنهاد دزدی را داد.

چقدر پول به دست آوردی؟

20 میلیون تومان که بین هم تقسیم کردیم.

چرا دزدی؟

از روی بی پولی مجبور شدم دزدی کنم.

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس قرار دارد و خواهرزاده این جوان نیز تحت تعقیب قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟