قتل 3 مرد با شلیک از تفنگ ساچمه زنی / در کازرون خون به پا شد

به گزارش رکنا ، سرهنگ "محمد عبادی نژاد" در این خصوص اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در یکی از باغ های اطراف شهر "کازرون"، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی مشاهده کردند که 3 نفر با اسلحه ساچمه زنی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بر اثر شدت جراحت های وارده فوت کرده اند.

انگیزه قاتلان در کازرون سرقت نبود

فرمانده انتظامی شهرستان "کازرون" با بیان اینکه در بازرسی از محل، کلیه اموال مقتولان شامل مقادیری طلا و خودرو سواری متعلق به آنان کشف شد، افزود: تحقیقات اولیه پلیس نشان می دهد که انگیزه ضارب یا ضاربان سرقت نبوده و با توجه به سرنخ های به دست آمده، دستگیری متهم یا متهمان در دستور کار قرار دارد.

خفگی 3 نفر در یک مغازه در کازرون

سرهنگ عبادی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خرداد ماه سال جاری نیز 3 نفر در یک مغازه تعویض روغنی در این شهرستان جان خود را از دست دادند که فوت آن ها هیچ ارتباطی به این پرونده نداشته و پس از تحقیقات تکمیلی پلیس و بنا به اعلام پزشکی قانونی، علت مرگ آنان مسمومیت و خفگی ناشی از استنشاق گاز منو اکسید کربن بوده است.

وی با بیان اینکه مردم به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون وقوع این دو حادثه توجهی نکرده و اخبار صحیح و موثق را از منابع رسمی و مرکز اطلاع رسانی پلیس دریافت کنند، تأکید کرد: پلیس با انتشار دهندگان شایعات بی اساس و کسانی که بخواهند امنیت جامعه را مختل سازند، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟