رقص مرگبار دشنه های جاهلی! / جابر 19 ساله در خیابان سلاخی شد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، ماجرای این قتل وحشتناک در خیابان مهر منطقه مهرآباد مشهد در حالی رخ داد که 3 جوان درون یک پراید نشسته بودند. در همین هنگام جوانی از آنان تلفنی با یکی دیگر از هم محله ای هایش قرار دعوا گذاشت اما دو نفر دیگر تلاش کردند تا آن دو جوان هم محله ای را با هم آشتی بدهند به همین دلیل آن ها طرف مقابل را نیز سوار پراید کردند و به گفت وگویی مشغول شدند تا کینه ها و اختلافات را کنار بگذارند!

در همین هنگام ناگهان خودروی دیگری که «م-ق» رانندگی آن را به عهده داشت از کنار پراید نشینان عبور کرد. آن ها نیز در محله مهرآباد درحال دور زدن بودند که دو تن از بچه محله هایشان را هم سوار کردند و بدین ترتیب تعداد سرنشینان این پراید نیز به پنج نفر رسید.

براساس اعترافات و اظهارات متهمان حاکی است، به محض این که پرایدسواران به نزدیکی پرایدنشینان رسیدند ناگهان یکی از آن ها که در صندلی عقب نشسته بود، فریاد زد نگه دار! آن ها از دوستانمان هستند! توقف کن تا کلاهم را از آن ها بگیرم! با این جمله «م-ق» خودرو را کنار پراید آن ها متوقف کرد و آن جوان پیاده به سمت پرایدنشینان رفت. در این هنگام بود که «جابر» (سرنشین جلو) با جوان دیگری که رضا نام داشت و از داخل خودرو به او می نگریست، چشم در چشم شد! همین نگاه مرموز ناگهان به مشاجره و درگیری لفظی انجامید اما «جابر» دیگر مهلت نداد و از خودرو پیاده شد. طرف های مقابل نیز که بوی دعوا را استشمام می کردند از خودروها پیاده شدند و بدین ترتیب نزاع وحشتناکی آغاز شد که در این میان جابر، رضا و محمد با ضربات چاقو مجروح شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند ولی متاسفانه «جابر» جوان 19 ساله بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت دشنه جاهلی! جان خود را از دست داد و رضا نیز پس از آن که زخم هایش را در بیمارستان مداوا کرد از محل گریخت.

دستگیری قاتل جوان 19 ساله

به دنبال این نزاع مرگبار که با رقص دشنه های جاهلی بین مهر ۱۱-13 رخ داده بود، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در کنار قاضی ویژه قتل عمد وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. به دستور قاضی علی اکبر احمدی نژاد، حلقه های محاصره با توجه به ردیابی های اطلاعاتی هر لحظه برای دستگیری متهم فراری تنگ تر می شد تا این که او صبح روز بعد با همکاری خانواده اش خود را تسلیم قانون کرد و سپس به پلیس آگاهی منتقل شد.

پشیمانی قاتل دشنه به دست

این جوان 25 ساله که هنوز در شوک بود و از وقوع چنین جنایت وحشتناکی ابراز ندامت می کرد در بازجویی های تخصصی که در حضور بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد صورت گرفت به سرگرد حمیدفر (افسر پرونده) گفت: خودم هم نمی دانم چرا به خاطر یک «نگاه» چنین با زندگی ام بازی کردم.

آن لحظه وقتی با «جابر» (مقتول) چشم در چشم شدیم و کار به مشاجره کشید او ناگهان با چاقو به طرف من حمله کرد و ضربه ای روی دست راستم زد که به خاطر پایین بودن شیشه روی در قرار داشت. من هم پیاده شدم و این گونه درگیری به وجود آمد. در یک لحظه چشمم به چاقوی خون آلود روی زمین افتاد. آن را برداشتم و ضربه ای به قفسه سینه جابر زدم! وقتی «محمد» (راننده خودرو) جلو آمد ضربه ای هم به او زدم اما قبل از آن «جابر» تیغه چاقو را در شکم من فرو کرده بود! هر سه نفر مجروح شدیم! آن ها سه نفری به من حمله کردند و من تنها بودم و بعد از آن هم پیاده از محل گریختم!

این در حالی است که طرف های مقابل بخشی از اظهارات متهم به قتل را دروغ دانستند و گفتند او چاقویی را از روی داشبورد خودرو برداشت و با آن به سمت جابر حمله کرد و سپس روی ترک موتورسیکلتی نشست که از دوستانش بود و در آن محل تردد می کرد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات بیشتر در این باره با صدور دستوری از سوی قاضی احمدی نژاد زیر نظر سرهنگ بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) برای کشف دیگر زوایای این پرونده جنایی همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سجادپور

آیا این خبر مفید بود؟