دزدان 80 خانه در کرج اعتراف کردند/ ساعت 7 عصر تا 11 شب پولدار می شدند

اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت منزل در مدت کوتاهی به 80خانه در کرج دستبرد زدند و توانستند پول و جواهراتی به ارزش حدود 200میلیارد ریال سرقت کنند.

به‌دنبال وقوع چندین فقره سرقت از مناطق شمالی کرج تحقیقات برای شناسایی سارقان از سوی پلیس آگاهی استان البرز آغاز شد. کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی موفق شدند یکی از متهمان را شناسایی کنند.

او ازجمله سارقان سابقه‌داری بود که چندین مرتبه به اتهام سرقت دستگیر و زندانی شده بود. او پس از آزادی از زندان بار دیگر باند سرقت تشکیل داده بود و با همدستی 2نفر دیگر به خانه‌های کرج دستبرد می‌زد.

دستبرد 200میلیاردی سارقان به خانه‌های کرج

به گزارش رکنا ، شگرد او شناسایی منازل خالی از سکنه و تخریب در‌های ضد‌سرقت و ورود از طریق بالکن از ساعت ۱۹ تا ۲۳ بود. ماموران با جمع‌آوری اطلاعات درباره این سارق سابقه‌دار موفق شدند او را که در حال شناسایی سوژه سرقت بود، دستگیر کنند.

وی در بازجویی‌‌ها به ارتکاب ۸۰ فقره سرقت با همکاری ۲ همدستش در استان‌های البرز، تهران و آذربایجان شرقی اعتراف کرد و همدستان وی نیز دستگیر شدند.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان پول نقد، جواهرات و لوازم منزل با ارزش حدود ۲۰۰میلیارد ریال کشف شد و به گفته سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز تاکنون ۴۰مالباخته شناسایی شده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟