جزئیات قتل دکتر رضا طولابی دندانپزشک لرستانی + عکس

یک عضو خانواده دکتر رضا طولابی جزئیات قتل آن دندانپزشک لرستانی را تشریح کرد.

به گزارش رکنا ، از آغازین دقایق انتشار خبر قتل دکتر رضا طولابی، بسیاری از مخاطبان پایگاه خبری شاپورخواست، پرسش‌هایی در خصوص علت و چگونگی انجام این اقدام غیرانسانی مطرح کردند.

در همین رابطه، یک عضو خانواده این دندانپزشک لرستانی گفت: قتل دکتر رضا طولابی، حین ورود وی به مطب صورت گرفته است.

کسی صدای دکتر رضا طولابی را نشنید

وی، تصریح کرد: دکتر طولابی در حالی وارد مطب شده که منشی او از ساعت حدود ۵ عصر در طبقه فوقانی محل جنایت حضور داشته و در طبقه زیرین نیز، مطب یکی دیگر از پزشکان قرار دارد.

او، ادامه داد: جنایت، عصر روز شنبه ۲۱ تیر ماه ۹۹ به وقوع پیوسته و قاتل، دکتر طولابی را با ضربه چاقو و در راهروی بین طبقات به قتل رسانده است.

این عضو خانواده مرحوم طولابی که در شرایط روحی سختی به‌سر می‌برد، تاکید کرد: بر اساس شنیده‌ها و طبق اطلاعات به دست آمده، ضربه چاقو به ناحیه دنده‌ها اصابت کرده و قاتل، اجازه استمداد و هیچ حرکتی را به وی نداده است.

دکتر رضا طولابی با هیچ کس مشکل شخصی نداشت

وی، افزود: قتل دکتر رضا طولابی در حالی صورت گرفت که او با هیچ کسی مشکل شخصی نداشت و اکثر اوقات خود را در مطب و در مسیر خدمت به عموم مردم صرف می‌کرد.

او، گفت: ما و همه اعضای خانواده، از انگیزه قاتل یا قاتلین بی‌اطلاع هستیم و در شرایط کنونی، هرگونه تفکر و تصمیم‌گیری از ما سلب شده است.

قتل دکتر رضا طولابی، دادستانی و عوامل پلیس را به محل جنایت کشاند

وی، تصریح کرد: به روایت نزدیکان، از لحظات آغازین وقوع جنایت، دادستانی و عوامل پلیس، در مطب حاضر شده و اقدامات فنی را انجام داده‌اند و تصاویر دوربین‌های مداربسته و سایر مدارک و مستندات را جمع‌آوری کرده‌اند، که امیدواریم هرچه زودتر، قاتل یا قاتلین احتمالی دستگیر، و مجازات شوند.

کارآگاهان پلیس و مقامات قضایی، در حال بررسی ابعاد مختلف قتل دکتر طولابی هستند

ما در راستای تحقق دروازه‌بانی خبر و به دلیل عدم آگاهی‌رسانی به عامل یا عوامل این جنایت، از بیان سایر جزئیات معذوریم، لذا اطلاعات تکمیلی، پس از اعلام نظر رسمی مقامات انتظامی و قضایی منتشر خواهد کرد.

دکتر رضا طولابی 22 تیرماه به قتل رسید

گفتنی است عصر روز 22 تیر ماه، دکتر رضا طولابی دندانپزشک لرستانی، در مطب خود با ضربه چاقوی فرد یا افراد ناشناس، به قتل رسید.

خبرگزاری رکنا ، درگذشت آن پزشک مردمی را به همسر، فرزندان و خانواده ایشان، و جامعه پزشکی و پیراپزشکی لرستان، تسلیت می‌گوید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع : پایگاه خبری شاپورخواست

آیا این خبر مفید بود؟