بازداشت شبح های مخوف سرقت های شبانه مشهد / یک دزد روی دیوار مشغول سرقت به دام افتاد

فرمانده انتظامی مشهد از عملیات گسترده سرکلانتری ثامن و دستگیری عاملان فروش داروهای غیرمجاز و سرقت‌های شبانه خبر داد.

عاملان فروش داروهای غیرمجاز و سرقت‌های شبانه در چنگ قانون

به گزارش رکنا،  عباس صارمی ساداتی گفت: مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دستور کار سرکلانتری ثامن پلیس مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های تجسس کلانتری 12 امام رضا(ع) در این مأموریت ضربتی با پیگیری علمی سرقت‌های سریالی وسایل داخل خودرو و سرقت سیم و کابل برق، چهره فرضی 3 عامل اصلی این سرقت‌ها را ترسیم کردند.

وی گفت: با به‌دست آمدن این سرنخ‌ها، گشت‌های کنترل نامحسوس فعال و ماموران کلانتری 12 در مرحله اول این عملیات مرد 42 ساله سابقه‌دار که 10 روز قبل از زندان آزاد شده را در حالی که روی دیوار خانه‌ای نشسته و سرگرم سرقت سیم و کابل‌های برق و تلفن بود، دستگیر کردند.

صارمی ساداتی بیان کرد: متهم که نمی‌دانست خانه‌های داخل کوچه به دوربین‌های مداربسته کنترلی مجهز هستند، راهی جز بیان حقیقت ندید و با دستور مقام قضایی دوباره راهی زندان شد.

فرمانده انتظامی مشهد عنوان کرد: تیم‌های تجسس کلانتری 12 امام رضا(ع) در مرحله نهایی این عملیات با توجه به چهره‌زنی عاملان سرقت‌های سریالی وسایل داخل خودرو، 2 مهم 34 و 49 ساله سابقه‌دار که به مواد مخدر اعتیاد دارند و به‌تازگی از زندان آزاد شده بودند را با کنترل و مراقبت‌های پوششی، سوار بر موتورسیکلت در حال پرسه‌زنی دستگیر کردند و با دستورات مقام قضایی تحقیقات از این متهمان برای کشف سرقت‌های انجام شده توسط آن‌ها ادامه دارد.

کشف 648 عدد انواع قرص‌های غیرمجاز در یک مغازه

وی همچنین اظهار کرد: تیم‌های تجسس کلانتری شهید آستانه‌پرست در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به اطلاعاتی از فروش داروهای غیرمجاز در یک مغازه لوازم بهداشتی دست یافتند.

سرهنگ صارمی گفت: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل مورد نظر را بازرسی و 648 عدد انواع قرص‌های غیرمجاز کشف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: یک متهم در این رابطه به مرجع قضایی معرفی و تحقیقات ادامه دارد.

وی بیان کرد: آ گاهی شهروندان با پیش‌بینی‌های دقیق چه در خصوص پیشگیری از سرقت‌ها و چه درباره توجه به نکات مهم توصیه‌ای و هشداری در درمان علمی و درست بیماری‌ها و خودداری از مصرف خودسرانه دارو به خصوص در درمان اعتیاد می‌تواند نقش مهمی در کاهش سرقت‌ها و دیگر آسیب‌ها داشته باشدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟