این مردان ماشین پلیس را در شیراز تیرباران کردند

به گزارش رکنا، معاون اجتماعی استان از دستگیری عاملان تیراندازی به سمت خودروی گشت کلانتری 21 کوی زهرا شهرستان شیراز خبر داد.

سرهنگ "کاووس محمدی"  گفت: شب گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبری مبنی بر وقوع یک فقره اختلاف خانوادگی در یکی از محله های شیراز به واحد گشت اعلام و سریعا ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

شناسایی ضاربان به خودروی پلیس در شیراز

وی با بیان اینکه به محض ورود واحد گشت در آن محل، 2 نفر که در آن مکان کمین زده بودند با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند، گفت: در این حادثه یکی از کارکنان گشت کلانتری"21 کوی زهرا" پس از اصابت ساچمه به بدنش مجروح و راهی بیمارستان شد که به دنبال آن ضاربان سریعا از صحنه متواری شدند.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستگیری عاملان اصلی تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت، تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند کمتر از 3 ساعت مخفیگاه آنها را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور ماموران در محل مورد نظر ، متهمان که غافلگیر شده بودند به سمت آنان تیراندازی کردند ؛ در این درگیری ، فرد ضارب مجروح و پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه در این ماموریت دیگر همدست ضارب نیز دستگیر شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه شکاری و تعدادی مهمات مربوطه نیز کشف شد، خاطر نشان کرد: پلیس در راستای تامین امنیت و آسایش شهروندان، اجازه جولان و عرض اندام به هنجار شکنان نخواهد داد و برابر قانون به شدت با آنان برخورد می‌کند.

گفتنی است، پس از انتقال مامور پلیس به بیمارستان و اقدامات اولیه پزشکی، وضعیتش مطلوب است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟