پسر نوجوان 50 روز اسیر مردان شیطان صفت بود

به گزارش رکنا، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با دستگیری ۴ آدم ربا، نوجوان ۱۳ ساله پس از 50 روز اسارت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری، در پی اعلام ربایش نوجوانی ۱۳ ساله در محدوده خیابان "آزادگان" شهر زاهدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

دستگیری آدم ربایان ۳۰۰ هزار دلاری در زاهدان/ رهایی نوجوان ۱۳ ساله پس از ۵۰ روز اسارت

او افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه و با انجام تحقیقات میدانی صورت گرفته در محل، مشخص شد ۴ سرنشین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با سر و صورتی پوشیده و با تهدید سلاح سرد این نوجوان را به زور سوار بر خودروی خود کرده و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه انگیزه آدم ربایان از ربایش این نوجوان اخاذی از خانواده او بوده است، تصریح کرد: یک روز بعد از ربایش این نوجوان آدم ربایان با خانواده او تماس گرفته و در قبال آزاد سازی اش مبلغ ۳۰۰ هزار دلار درخواست می‌کنند.

سردار قنبری در ادامه بیان کرد: تلاش پلیس برای رهایی فرد ربوده شده و دستگیری آدم ربایان ادامه داشت تا اینکه مأموران با جمع آوری سرنخ‌های موجود و انجام یک سری اقدامات تخصصی هویت یکی از آدم ربایان را مشخص و چند روز قبل با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر می‌کنند.

دستگیری ۴ آدم ربا در زاهدان

او ادامه داد: با دستگیری این فرد علاوه مشخص شدن محل اختفای نوجوان ربوده شده، هویت ۳ همدست دیگر او نیز روشن می‌شود.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: سرانجام روز گذشته تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شده و ضمن دستگیری آدم ربایان، نوجوان ربوده شده را پس از 50 روز اسارت صحیح و سالم از چنگال آن‌ها آزاد کردند.

سردار قنبری با اشاره به توقیف خودروی پژو ۴۰۵ استفاده شده در این آدم ربایی خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟