12 گنده لات همدیگر را دریدند / آنها در اینستاگرام کل کل می کردند + فیلم گفتگوی اختصاصی
حجم ویدیو: 24.17M | مدت زمان ویدیو: 00:03:00

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، سرهنگ جهانشاه تیموری رییس کلانتری 132 نبرد به رکنا گفت: ساعت یک بامداد جمعه 3 خرداد امسال خبری مبنی بر درگیری چند شرور در محله اتابک به پلیس گزارش شد و تیم های عملیاتی برای تحقیقات و پایان دادن به این درگیری ها وارد عمل شدند.

12 شرور جوان اینستاگرامی

وی افزود: هماهنگی های لازم با مقام قضایی صورت گرفته شد و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی 9 تن از عاملان اصلی این درگیری خیابانی شدند و مشخص شد که 3 شرور دیگر نیز در بیمارستان تحت نظر قرار گرفتند که همه متهمان دستگیر شدند.

وی همچینین درباره اهداف این اراذل و اوباش گفت:  تعدای از افراد با انتشار کلیپ هایی در فضای مجازی فراخوان دعوا منتشر میکنند و برای هم کری خوانی می کنند.

وی در پایان گفت: افراد کم سنی را داریم که متاسفانه اغفال شده و فریب این افراد را می خورند و همراه این اراذل در درگیری شرکت می کنند.

انکار ارتکاب به جرم

حمید 20 ساله در حالیکه مدارک پلیسی نشان از حضور او در این درگیری دسته جمعی دارد با داستانسرایی هایش ادعا می کند که بیگناه است و در درگیری دسته جمعی نقشی نداشته است.

چرا دستگیر شدی؟

من بیگناهم، اتفاقی وارد صحنه درگیری شدم.

چه اتفاقی افتاد؟

در مسیر خانه بودم که مادر یکی از دوستانمان که در درگیری زخمی شده بود را دیدم و وقتی دیدم قصد رفتن به کلانتری را دارد همراه او به کلانتری رفتم اما نمی دانم چرا دستگیر شدم.

شنیدم چند خودرو را تخریب کردی؟

من اطلاعی ندارم.

همیشه قمه و چاقو همراه داری؟

چاقو و قمه برای افرادی است که  داخل بیمارستان بستری شده اند.

توی اینستاگرام قرار دعوا گزاشتین؟

من اصلا موبایل و اینستاگرام ندارم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

قمه کشی 12 شرور تهرانی در قرار اینستاگرامی
سلاح های ضبط شده از متهمان

 

آیا این خبر مفید بود؟