4 زن مسافر تهرانی اسیر این جوان وحشت آفرین در پراید شدند+عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: 20 فروردین ماه امسال پرونده ای با موضوع سرقت مقرون به آزار و اذیت با شکایت زن جوان برای رسیدگی تخصصی از شعبه 9 بازپرسی دادسرای 27 تهران تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

آزار و اذیت زن جوان در پراید

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: شاکی با حضور در اداره 16 به کارآگاهان گفت: من 18 فروردین ماه از میدان صادقیه به مقصد میدان پونک سوار بر یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ به رانندگی مرد 35 ساله شدم که پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داده و در یکی از خیابان های فرعی و خلوت با تهدید سلاح سرد علاوه بر آزار و اذیت، اموالم را سرقت و بلافاصله از محل گریخت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه شاکی موفق به ثبت پلاک انتظامی خودرو نشده بود، افزود: کارآگاهان با شنیدن اظهارات شاکی راهی محل وقوع جرم شدند و در تحقیقات اولیه و بررسی های میدانی موفق شدند شماره پلاک خودروی متهم را بدست آورند و با رصد های اطلاعاتی مشخص شد که خودرو پراید سرقتی بوده و در پانزدهم فروردین ماه از محله کن سرقت شده است.

ارابه شیطان در شمال غرب تهران

وی ابراز داشت: در این بین سه پرونده مشابه دیگری به همین شیوه به پلیس آگاهی ارجاع شد و شاکیان از همان راننده خودرو پراید اعلام شکایت کردند.

سرهنگ گودرزی اضافه کرد: با جمع بندی اطلاعات بدست آمده هویت واقعی مرد تبهکار به نام مهران 36 ساله که دارای سوابق کیفری در زمینه های سرقت منزل- سرقت خودرو در سال های اخیر بوده است، شناسایی شد.

دستگیری مرد شیطان صفت

این مقام پلیسی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه مهران در حوالی ستارخان شناسایی و کارآگاهان موفق شدند با هماهنگی های قضائی وی را در 24 فروردین ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان خودوری سواری پراید که متهم با آن اعمال مجرمانه اش را مرتکب شده بود، کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم به همراه خودروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال یافت، گفت: مهران همچنان منکر جرائم ارتکابی بود که پس از مواجهه حضوری با شاکیان دیگر چاره ای جز بیان حقیقت را نداشت و لب به اعتراف سیاه خود گشود.

این مقام انتظامی ابراز داشت: مهران اظهار کرد: من پس از سرقت خودروی پراید با نقشه پلیدی که در ذهنم داشتم بانوان مسافر را از مبداء میدان آزادی و میدان صادقیه سوار می کردم و پس از طی مسافتی تغییر مسیر داده و به خیابان های خلوت می بردم. در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح سرد نقشه خود را عملی و اموال آنان را سرقت و متواری می شدم.

سرهنگ گودرزی در پایان گفت: با تلاش شبانه روزی همکارانم در اداره شانزدهم و با عنایت به دستگیری مجرم سابقه دار و اعتراف به جرم خود و شناسایی 4 تن از شاکیان، متهم با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف جزئیات پرونده در اختیار این اداره قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟