به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس ماساچوست پدری پلید را به جرم سوقصد به جان دخترش و آزار و اذیت دختر بچه 7 ساله به 18 سال زندان محکوم کرد.

سخنگوی پلیس در خصوص پرونده دستگیری این پدر بی رحم عنوان کرد که پس از انتقال کودک 7 ساله به بیمارستان و بررسی وضعیت وخیم جسمی او پزشکان متوجه شکنجه و آزار و اذیت جنسی کودک شدند که با تماس با اداره پلیس و تحقیقات ماموران پدر بی رحم دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

پدر بی رحم در بازجویی اعتراف کرد که با همدستی همسر سابقش دخترشان را با شوینده فاضلاب و چاه باز کن مورد شکنجه قرار دادند و با تزریق مواد شوینده داخل بدن دختربچه موجب شدند تا پزشکان دو سوم از روده های قربانی را طی یک جراحی 7 ساعته برداشته و او را درمان کنند.

وی همچنین اعتراف کرد که با تزریق مسکن های قوی موجب ضعف و بیحالی و اوردوز کودک شوند که با انتقال سریع به بیمارستان پزشکان توانستند جانش را از مرگ نجات دهند.

پس از اعتراف های بی رحمانه این پدر و دستگیری مادر شیطان صفت پرونده آن ها برای رسیدگی به دادگاه ارجاع داده شد که طی تصمیم دادگاه و هیئت منصفه پدر بی رحم به 18 سال زندان و مادر آمریکایی به جرم همدستی نیز به زندان محکوم شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟