به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک زن فرانسوی با دیدن چشم‌چرانی شوهرش نسبت به زن میز کناری در یکی از رستوران‌های مارسی چشم او را کور کرد.

بنا به گزارش رسانه های خارجی ، زن 26ساله پس از دیدن این صحنه به سوی همسرش حمله برد، چشم چپش را به شدت مجروح کرده و زخم‌های عمیقی در ناحیه بینی و گردن او بر جا گذاشت.

شاهدان عینی در خصوص این اتفاق دردناک عنوان کردند زنی که سر میز کناری نشسته بود نیز مورد حمله زن خشمگین قرار گرفت اما خوشبختانه جراحت خاص و عمیقی به او وارد نشد.

پس از دستگیری زن فرانسوی و انتقال او به اداره پلیس این زن طی اعترافات خود گفت: هنگام صرف شام متوجه شدم همسرم با فردی پشت سرم در حال ایما و اشاره است و به بهانه دستشویی رفتن میز را ترک کردم و دیدم همسرم همچنان به این کار ادامه می دهد به همین خاطر به سمت همسرم و زن جوان حمله کرده و آن ها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادم.

گفتنی است که مرد فرانسوی نیز فورا با کمک شاهدان عینی به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفت و پزشک معالج با معاینه مرد بیچاره گفت که وی از ناحیه بینی دچار نقص عضو دائم و از ناحیه شبکیه چشم چپ دچار پارگی شده و در آستانه از دست دادن بینایی از چشم چپ قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟