حجم ویدیو: 9.76M | مدت زمان ویدیو: 00:01:31

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حماقت عجیب سه دزد حین سرقت از یکی از جواهرفروشی‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد. این سه دزد که وارد یک جواهرفروشی در شهر لندن شده بودند با بسته شدن درب مغازه نمایشی عجیب را از خود نشان دادند.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته جواهرفروشی تهیه شده اقدام عجیب این سه دزد را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو یکی از آن‌ها که لباس آبی رنگ بر تن دارد در حالی که مقابل فروشنده ایستاده دیده می‌شود. لحظاتی بعد او ناگهان به فروشنده حمله‌ور شده و دو همدستش نیز که بیرون جواهرفروشی منتظر بودند وارد مغازه می‌شوند. در این لحظه در حالی که هر سه سارق در حال جمع آوری طلا‌های داخل ویترین هستند فروشنده زن خود را به سرویس بهداشتی رسانده و موفق می‌شود درب را از داخل قفل نماید.

این ویدئو نشان می‌دهد پس از بسته شدن درب مغازه دو نفر از سارقان تلاش می‌کنند تا آن را باز نمایند. در این ویدئو حتی یکی از سارقان با رفتن به عقب خود را به درب جواهرفروشی کوبیده تا بتواند آن را باز کند. سرانجام یکی از سارقان موفق به بازکردن درب شده و از مغازه خارج می‌شود؛ این در حالی است که دو همدستش که در داخل مغازه هستند هنوز نمی‌دانند او چگونه موفق به باز کردن درب شده است.

در ادامه سارق دوم نیز پس از لحظاتی موفق به بازکردن درب شده و او نیز از مغازه خارج می‌شود. اما سارقی که از لحظه نخست در داخل مغازه حضور داشت در حالی که با خروج همدستانش در مغازه تنها مانده و دچار استرس زیادی شده چند بار به درب می‌کوبد. سرانجام یکی از افرادی که در بیرون حضور داشت درب را باز کرده و او نیز از این سرقت طاقت فرسا جان سالم بدر می برد. بنا به گزارش ایندیپندنت این سارقان با وجود دست و پاچلفتگی خود موفق شدند جواهراتی به ارزش ۲۰۰۰۰ یورو (۲۶۰۰۰ دلار) را به سرقت ببرند. همچنین بر اساس این گزارش آن‌ها در این سرقت خسارتی در حدود ۵۰۰۰ یورو (۶۵۰۰ دلار) به جواهرفروشی وارد کردند.

پلیس لندن تحقیقات و جستجو‌های خود را برای دستگیری سارقان آغاز کرده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟