به گزارش رکنا، حالا ۲۴ سال از آن روز گذشته و زندگی ام تباه شده است... این ها اظهارات زنی به نام مهری است که به اتهام سرقت از طلافروشی در مجتمع قضایی تهران محاکمه شد.

۱۹ ساله بودم که اولین سرقتم را انجام دادم. آن زمان تازه به موادمخدر اعتیاد پیدا کرده بودم و چون پولی برای خرید مواد نداشتم به پیشنهاد یکی از دوستانم دست به دزدی زدم اما در همان سرقت اول دستگیر و برای یک سال زندانی شدم.

من چیز زیادی از ترفندهای سرقت نمی دانستم اما در زندان از زن های سابقه دار شگردهای سرقت را یاد گرفتم و وقتی از زندان آزاد شدم در دزدی خبره بودم. بعد از آزادی چون خانواده ام دیگر من را قبول نمی کردند باز هم سراغ مواد و دزدی رفتم.

به همین دلیل سراغ طلافروشی ها می رفتم. شگرد من این بود که با همدستی دو نفر دیگر به بهانه خرید طلا وارد طلافروشی می شدیم. دوستانم سر فروشنده را گرم می کردند و من هم در فرصت مناسب جواهرات را زیر لباس هایم پنهان می کردم و از مغازه بیرون می رفتم. به این ترتیب در مدت کوتاهی پول زیادی به دست آوردم اما هیچ وقت نتوانستم از پول های دزدی استفاده کنم.

همیشه مدتی بعد از سرقت دستگیر می شدم و همه چیز به هم می ریخت. ۲۴ سال از زندگی ام را در راه سرقت و زندان گذراندم و حالا ۴۳ ساله هستم و هیچ پشت و پناهی ندارم.اعتیاد زندگی ام را تباه کرد. اولین بار با وسوسه های شیطانی یکی از دوستانم تصمیم گرفتم به صورت آزمایشی مواد مصرف کنم اما هیچ وقت فکر نمی کردم یک بار امتحان کردن موادمخدر به قیمت زندگی ام تمام می شود. حالا ۲۴ سال از آن روز گذشته و زندگی ام تباه شده است. در ۴۳ سالگی نه خانواده ای دارم و نه آینده ای.ده ها طلافروش که به مغازه شان دستبرد زده ام از من شاکی هستند و احتمالا باید سال های زیادی را پشت میله های زندان بگذرانم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟