به گزارش رکنا، سرهنگ رضا حیدری گفت: در پی وقوع ۳ فقره سرقت لوازم خودرو در اوایل آذر ماه امسال در محدوده خیابان پیروزی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: گشت زنی‌های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری در نوزدهم آذر ماه جاری هنگام گشت زنی در محدوده خیابان پیروزی به راننده یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید که پلاک انتظامی خودرو را پوشانده بود، برخورد کردند.

کلانتر محله شهدا با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را صادر می‌کنند، گفت: راننده خودروی پژو پارس با مشاهده گشت انتظامی کلانتری بر سرعت خود افزوده و از محل متواری می‌شود.

حیدری افزود: تعقیب و گریز متهم ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند، خودروی وی را در خیابان "دماوند" متوقف و راننده را دستگیر کنند.

رئیس کلانتری شهدا با بیان اینکه متهم که هنگام دستگیری با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کرده بود، گفت: با اقتدار و مهارت ماموران، متهم دستگیر و برای تحقیقات اولیه به کلانتری انتقال یافت.

حیدری عنوان کرد: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که متهم پیش‌تر ۸ مرتبه توسط ماموران انتظامی دستگیر و روانه زندان شده و اکنون نیز تحت تعقیب بوده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم در کلانتری به ۵۰ فقره سرقت در ۲ ماه اخیر اعتراف کرده است و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده اند.

وی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده و سایر مال باختگان ادامه دارد، گفت: متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی و با اخذ دستور قضائی تحقیقات پلیسی ادامه خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟