به گزارش رکنا،  سرهنگ‌"نادر مرادی " گفت: اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی برای جلوگیری از بروز تخلفات صنفی در سطح شهر تهران اجرا شد و ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، اواخر هفته گذشته به تعدادی سفره خانه سنتی و قهوه خانه مراجعه و از واحدهای صنفی بازدید کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران در طرح نظارتی به یک واحد صنفی سفرخانه سنتی در حوالی سهرودی مشکوک شدند، بیان داشت: بررسی موضوع در دستور کار تیم اعزامی قرار گرفت و تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت: متصدیان سفره خانه با بستن درب های ورودی و خروجی سفرخانه، این محل را به پاتوق مجرمان تبدیل کرده اند که پس از بررسی های تکمیلی با هماهنگی مقام قضائی پلمب شد.

مرادی، در پایان با اشاره به اینکه در این رابطه 4 تن از متصدیان این سفره خانه دستگیر شدند؛ گفت: هر 4 متهم پس از تحقیقات تگمیلی با قرار یک میلیاردی روانه زندان شدند.

وی در خصوص اهداف طرح نظارتی بر واحد های صنفی، عنوان کرد: ایجاد فضایی امن و تامین آرامش شهروندان از مهمترین اهداف اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی است و شهر وندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی به مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟