به گزارش رکنا، ساعت 3:15 بامداد روز دوشنبه اکیپی از مأموران گشت پلیس آگاهی در محدوده بزرگراه امام علی(ع) به یک دستگاه خودروی سواری پراید که در حال حرکت بود ظنین شدند و پس از بررسی و استعلام از مرکز فرماندهی پلیس مشخص شد خودرو یک هفته قبل در شهرستان شهریار به سرقت رفته است. به همین خاطر مأموران بلافاصله به راننده خودرو دستور ایست دادند اما او بدون توجه به دستور پلیس فرار کرد. بدین ترتیب عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.

سرهنگ کارآگاه گزافی رئیس مرکز پشتیبانی عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با جزئیات دستگیری این سارق گفت: مأموران با استفاده از علائم هشدار و آژیر دوباره به راننده دستور ایست دادند اما سارق بازهم توجهی به دستور پلیس نکرد و وارد خیابان دماوند به سمت میدان امام حسین(ع) شد. این بار افسر پلیس برای حفظ جان شهروندان و جلوگیری از آسیب رساندن به خودروهای عبوری از سوی سارق با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک 3 تیر هوایی کرد. اما راننده به فرار ادامه داد و افسر پلیس برای متوقف کردن خودرو اقدام به شلیک 3 تیر به لاستیک خودروی پراید کرد که لاستیک جلو و عقب خودروی مسروقه پنچر و خودرو متوقف شد و مأموران، سارق به هویت فرزین - 35 ساله - را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که سارق سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت خودرو دارد. متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم احتمالی در اختیار مأموران اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟