به گزارش رکنا ، سرهنگ کارآگاه "علی گودرزی" در تشریح این خبر، گفت: پانزدهم شهریور سال جاری گزارش یک مورد آتش سوزی عمدی خودرو از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110به کلانتری 101تجریش اعلام شد و گشت کلانتری به محل مراجعه و مشاهده کردند که یک خودرو ام وی ام در حال سوختن است و یک گالن بنزین نیم سوخته در محل وجود دارد. پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره 16پلیس آگاهی قرار گرفت.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی بیان داشت: مالک خودرو که یک خانم جوان بود و در یک دفتر مشاوره املاک مشغول به کار بود، در تشریح اتفاق رخ داده بیان داشت: ساعت 9صبح با صدای انفجار مهیبی از خواب بیدار شدم و متوجه شدم که خودروام در حال سوختن است. سریعا با 110 تماس و آتش نشانی را خبردار کردم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گام اول تحقیقات پلیسی نشانه ای از متهم به دست نیامد و از کلیه افرادی که شاکی به آن ها مظنون بود، رفع ظن شد، افزود: تحقیقات پلیسی نشان می¬داد فردی از یک خودرو پراید سفید رنگ که ظاهرا متعلق به یکی از شرکت های حمل و نقل اینترنتی می باشد، پیاده شده و پس از آتش زدن خودرو با همان پراید سفید رنگ از محل دور شده است. با انجام اقدامات پلیسی و دعوت از راننده تاکسی اینترنتی مشخص شد فرد آتش افروز یکی از همکاران سابق شاکی می باشد .

وی عنوان کرد: با دستور قضائی متهم در روز سه شنبه پنجم آذر ماه توسط کارآگاهان اداره شانزدهم دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شود.

گودرزی ابراز داشت: متهم که مردی 43ساله می باشد، در ابتدا منکر هرگونه نقش در آتش سوزی شد ولی در ادامه اظهار داشت: به تازگی از همسرم جداشده ام و به دلیل مصرف داروهای اعصاب اوضاع روحی خوبی ندارم. در محل کار به دلیل اینکه حس می کردم شاکی در معاملات من مداخله می کند از او کینه به دل گرفته بودم و به دنبال فرصتی برای انتقام بودم تا اینکه به ذهنم رسید با آتش زدن خودرواش از او انتقام بگیرم و در روز حادثه با تهیه یک گالن 4 لیتری بنزین با استفاده از تاکسی اینترنتی به درب منزل شاکی مراجعه و پس از آتش زدن خودرو با همان تاکسی به منزل خود بازگشتم .

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت : متهم با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران به منظور انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ می باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟