به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان سرهنگ حمید رضا اکبری گفت:  شب گذشته یک مورد تیراندازی منجر به جرح یک شهروند، در بلوار کشاورز زاهدان گزارش شد که سریعا مأموران کلانتری ۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد، سرنشین یک دستگاه سواری پراید ۱۱۱ با سلاح شکاری ساچمه زن به یک جوان تیراندازی و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به مجروح شدن این جوان ۲۱ از ناحیه پای چپ و انتقال او به بیمارستان خاتم زاهدان گفت: باتوجه به حساسیت موضوع بلافاصله مأموران دایره اطلاعات کلانتری ۱۵ تحقیقات خود رابرای شناسایی عامل تیر اندازی آغاز کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به پرونده با دریافت اظهارات فرد مجروح شده و با جمع آوری سرنخ‌های موجود، فرد ضارب را که جوانی ۲۳ ساله و از دوستان قبلی این فرد بود شناسایی کردند.

سرهنگ اکبری گفت: با توجه به متواری بودن این فرد، مأموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی، در کمتر از یک ساعت مخفیگاه او را، شناسایی و با هماهنگی قضایی متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی با اشاره به توقیف خودروی مورد استفاده ضارب گفت: با انتقال متهم به کلانتری و درپی تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که او بدلیل اختلافات و کدورت پیش آمده، دست به این اقدام زده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟